tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neeilinė situacija Raseinių rajone – į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras grasino susprogdinti namą ir nusišauti. O sužinojęs, kad į įvykio vietą atvyksta pareigūnai, vyras perspėjo su jais susidorosiąs.

Neeilinė situacija Raseinių rajone – į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras grasino susprogdinti namą ir nusišauti. O sužinojęs, kad į įvykio vietą atvyksta pareigūnai, vyras perspėjo su jais susidorosiąs.

REKLAMA

Policijos departamentas informavo, kad sausio 29-sios vakarą, apie 21.34 val., telefonu Bendrajam pagalbos centrui paskambinęs girtas (2,93 prom.) Raseinių rajone esančio Maskvitų kaimo gyventojas pažėrė grasinimų.

1981 m. gimęs vyras pasakė, kad turi sprogmenų, grasino susidoroti su policijos pareigūnais, o jiems atvykus, pro gyvenamojo namo virtuvės langą į juos nukreipė šaunamąjį ginklą. Minėtą asmenį ir kartu buvusį dar vieną girtą (2,65 prom.) vyrą (gim. 1976 m.) sulaikė atvykę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę. Naujienų portalas tv3.lt išsiaiškino daugiau šio įvykio aplinkybių.

Reagavo išvydę ginklą

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė pasakojo, kad į įvykio vietą nuvažiavę pareigūnai pamatė pro langą iškištą šautuvo vamzdį:

REKLAMA

„Jei yra situacija su ginklu, tai pagal nustatytą tvarką kviečiame „Aro“ pareigūnus. Pastarieji susitvarkė be šūvių. Operacija užtruko vos apie 10 minučių. Tas vyras sakė, kad užsidės neperšaunamą liemenę, jog iššaudys visus, kurie tik eis artyn. Gal 10 kartų jo buvo klausiama, kokios pagalbos reikia, bet į tai vyras atsakyti negalėjo.

REKLAMA

Buvo padriki minties šuoliai. Prisipažino, kad yra prasigėręs. Sakė, kad turi sprogmenų ir susprogdins namą. Pokalbio su operatore metu buvo girdimas šuns lojimas. Vyras aiškino, kad šuo yra tarnybinis. Kilo grėsmė, kad atvykusius pareigūnus jis gali užpjūdyti šunimi.“

Pridurta, kad sulaikyto asmens namuose buvo rastas Lietuvos krašto apsaugos ministerijos išduotas grandinio pažymėjimas.

Buvo du skambučiai

Bendrojo pagalbos centro Organizacinio skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Juozevičiūtė patikslino, kad iš viso sulaukta dviejų skambučių:

REKLAMA

„Pirmojo sulaukta 21.18 val., o antrojo – 21.30 val. Pirmą kartą pokalbis su pranešėju užsitęsė 11 minučių. Su juo buvo sunku susikalbėti. Pokalbis buvo padrikas. Asmuo buvo akivaizdžiai neblaivus. Jis prisipažino, kad yra prisigėręs. Pasisakė, kad yra jūrų pėstininkas, jog nusišaus, kad turi kovinį šunį ir šautuvą.

Tada tvirtino, kad užminavo namus, jog kausis ir nepasiduos. Vėliau tikino, kad matė, kaip kažkas užmušė žmogų. Toliau pradėjo skųstis dėl alimentų, kurių iš jo reikalauja žmona. Pridūrė, kad jo šuniui reikia mėsos. Vėliau tikino, kad eina apsivilkti neperšaunamos liemenės ir gyvas nepasiduos, kausis.“

REKLAMA
REKLAMA

Kai paskambino antrą kartą, jau sužinojo, kad informuoti pareigūnai, kurie vyksta į jo gyvenamą vietą. Jis pasakė, kad jei atvažiuos, tai juos „išmuš“.

„O kai operatorė dar kartą paklausė, kokios pagalbos vyrui reikia, šis atsakė, jog su draugu yra psichiniai ligoniai. Jis kalbėdamas daug keikėsi. Tiek draugą, tiek operatorę išvadino necenzūriniais žodžiais“, – pridūrė V. Juozevičiūtė.

Na rašymas didžiosiomis raidėmis jau šį tą pasako, gal jau laikas pagalbos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų