DIENOS PJŪVIS. Verslo cinizmas: kodėl valstybės parama virto prabangiais automobiliais?

Beveik 150 įmonių pandemijos metu gavo paramą, tačiau ją išleido ne darbuotojų atlyginimams, o prabangių automobilių pirkimui. „Maserati“ ir „Lamborghini“ įsigiję verslininkai prašė valstybės paramos dėl pandemijos nuostolių ir ją gavo. Politikai tokį verslo elgesį vadina cinizmu ir tikisi, kad parama piktnaudžiavę ir už prabangias transporto priemones mokesčių nesumokėję verslininkai bus nubausti.

Apie skandalu virtusią istoriją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Seimo nariai Mykolas Majauskas ir Algirdas Butkevičius.

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) prašymu Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir INVEGA pateikė informaciją, kaip naudojama valstybės teikiama parama. VMI duomenimis, 2020–2021 m. 148 įmonės, gavusios mokesčių mokėtojų subsidiją nukentėjusiems nuo pandemijos, įsigijo prabangius automobilius, kurio kiekvieno vertė viršijo 50 tūkst. eurų.

32 įmonės pirko „Bentley“, „Maserati“, „Porsche“, „Lamborghini“, „Rolls Royce“ automobilius.

 


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-05-28 15:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kaip reikėjo laukti ,milijardus valdžia istaske savų svogriu rate,o kas nepasidalino su jais , reiks grąžinti.likusius anūkai atidirbs,bet gėlių seneliams vagimis tikrai ant kapo neatnes už paliktas valstybės skolas
Atsakyti
0

z
zmonems
2021-05-28 17:21:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
turejo buti parama,o ne verslinyyyykams.......
Atsakyti
0

l
lochas
2021-05-28 14:03:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
parama kiasu gavo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų