DIENOS PJŪVIS. Karantino pakeitimai – ar tikrai prekybos centras saugesnis už turgų?

Ketvirtadienį Vyriausybė priėmė visą šūsnį karantino atlaisvinimų. Per artimiausias savaites duris atvers ne viena ilgai uždaryta veikla. Visgi skirtingų sektorių atstovams kilo ne vienas klausimas dėl valdžios sprendimų – kodėl apribotas kavinių darbo laikas arba kodėl prekybos tinklai atsiveria anksčiau nei turgūs.

Apie karantino atvėrimo logiką aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ kalbamės su Lietuvos prekyviečių ir turgaviečių asociacijos vadovu Vyteniu Butkevičiumi ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gydytoja epidemiologe Daiva Razmuviene.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad karantinas pratęsiamas dar mėnesiui. Tačiau Vyriausybė pritarė, kad jau nuo kitos savaitės karantino režimas reikšmingai švelnės. Pirmiausiai bus leidžiama veikti prekybos centrams, kino teatrams, rengti nedidelius renginius.

Ministrų kabinetas ketvirtadienį pratęsė karantino režimą iki gegužės 31 dienos 24 val.

Karantiną pratęsti siūloma atsižvelgiant į pastaruoju metu pablogėjusią epidemiologinę situaciją šalyje.

„Sutarėme, kad siūloma pratęsti karantino režimo trukmę visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje dar vienam mėnesiui“, – posėdyje kalbėjo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų