DIENOS PJŪVIS. Danija atšaukia visus ribojimus: ar taip galėtų būti ir Lietuvoje?

Nuo rugsėjo 10 d. Danija COVID-19 nebelaikys „didelę grėsmę visuomenei keliančia liga“, o tai reiškia, kad dauguma likusių apribojimų nustos galioti. Ar panašus scenarijus gali susiklostyti Lietuvoje?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) profesorė Aurelija Žvirblienė ir užkrečiamųjų ligų specialistas, profesorius Saulius Čaplinskas.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė apie pokyčius Danijoje. Balandį šioje šalyje buvo įvestas „koronos pasas“, suteikiantis jo turėtojams teisę lankytis tokiose vietose kaip restoranai, kino teatrai, sporto klubai ir kirpyklos.

Šis reikalavimas, rugpjūčio 1 dieną jau panaikintas tokiose vietose kaip muziejai, nuo rugsėjo 1-osios nebebus taikomas ir dalyje kitų vietų, tačiau iki rugsėjo 10-osios dar galios naktiniams klubams ir dideliems renginiams. Kaukės viešajame transporte Danijoje nebeprivalomos nuo rugpjūčio 14-osios.

Tiesa, reikia paminėti, kad Danijoje bent viena COVID-19 skiepo doze jau pasiskiepijo daugiau nei 72 proc. populiacijos, o tarp vyriausių asmenų vakcinacijos apimtys dar aukštesnės.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.

 


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2021-09-08 14:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesulauksit, valdžia nedaleis,jiems reikia,kad daug sirgtų ir galėtų taikyti ribojimus,tada jiems rankos atrištos ir daro ką nori
Atsakyti
-5

A
Ata
2021-09-08 14:25:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liūdna be vaikų, bet ačiū dievui apsigyveno būtent šioje civizuotoje, laimingoje šalyje. Geriau matyti rečiau, bet laimingus. Nei čia gyvačių ištvoje. Šiom mūsų gyvatėm labai tiktų pedikiūras karštos adatos po nagais, gal tada jos suprastu, kaip kankina pagyvenusius ir jaunus žmones su savo mėšlu. Galėsi piš glėbesčiuotis su savo pranciškum pragare.
Atsakyti
-6

R
Rimas
2021-09-08 14:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tolie debilai, kad konservatorius išrenka i valdžia, tegu galvas isitrenka su vakcina, dalbajobu partija, reikia Lukašenkos
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų