DIENOS PJŪVIS. Ar migrantų antplūdis – tik tyla prieš audrą?

Į Lietuvą plūsta nelegalūs migrantai, o ekspertai ir pareigūnai tvirtina, kad tai – hibridinė Lukašenkos režimo ataka prieš Lietuvą. Visgi tai gali būti tik įžanga į dar didesnę grėsmę Lietuvai ir šalies saugumui.

Apie migrantų antplūdžio keliamas grėsmes, jų ryšį su rudenį vyksiančiomis „Zapad“ pratybomis ir kokių dar saugumo iššūkių Lietuvai gali sukelti Baltarusijos ir Rusijos žvanginimas ginklais – diskusija naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“. Laidos svečiai: konservatorius, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Pocius bei Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesorius, politologas Giedrius Česnakas.

Lietuva pastaraisiais mėnesiais susiduria su keliolika kartų išaugusiais nelegalių migrantų srautais Baltarusijos pasienyje. Lietuvos pareigūnai teigia, kad tai – organizuota Baltarusijos režimo hibridinė ataka prieš Lietuvą.

Vyriausybė praėjusio penktadienio posėdyje dėl smarkiai išaugusios neteisėtos migracijos į Lietuvą paskelbė ekstremaliąją situaciją valstybės mastu.

Šiemet į Lietuvą iš Baltarusijos bandė patekti 1509 neteisėti migrantai – šis skaičius yra daugiau kaip aštuoniolika kartų didesnis, nei buvo per visus 2020 metus.

 


Rašyti komentarą...
O
ONA
2021-07-08 13:18:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko Lietuvos politikai siekė,tą ir gavo.Gaila,kad finansiškai ir moraliai,kenčia Lietuvos gyventojai.Kai paklausai šamonyčių,gabriukų,bilotaičių ir nuosėdos,tai,pagal juos,vargšus puola Baltarusijos valstybė.O kad patys organizavo,kurstė,palaikė ir palaiko Baltarusijos valstybės perversmą bei Lietuvoje popina Baltarusijos teroristus ir apsišaukėlę "prezidentę",matomai "pamiršo".Gėda už šiuos išverstakailius.
Atsakyti
-3

e
egis
2021-07-08 13:10:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gerai, ir cia tik pumpureliai, Afrika didele, negru daug, deka nevisprociu tapinu, laurinaviciu, anuku, kapladanciu, raskeviciu, ir t.t. busim mazuma, savoje salyje
Atsakyti
-3

A
As
2021-07-08 13:58:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks cia dienos pjuvis?cia katastrofa.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų