REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Parduotuvę ketinusius apvogti ginkluotus jaunuolius apsaugininkai sustabdė kulkomis. Iš įvykio vietos pasprukę sužaloti vaikinai nepraėjus nė pusvalandžiui patys prisistatė pas medikus.

REKLAMA
REKLAMA

Gydytojai įtariamus apgirtusius chuliganus perdavė į policijos pareigūnų rankas.

Kruvinas incidentas įvyko trečiadienio vakarą apie 21.50 val. Panevėžio rajone, Dembavoje, greta Dembavos g. 2 esančios privačios maisto prekių parduotuvės. Policijos pareigūnams apie įvykį pranešė bendrovės „G4S“ apsaugos tarnyba.

REKLAMA

Pavojaus signalo sulaukę apsaugininkai atskubėję į įvykio vietą užtiko tris jaunuolius, kurie pasipriešindami panaudojo šaunamąjį ginklą.

Saugodami savo gyvybes „G4S“ ekipažo vyrai atsakė tuo pačiu: iš tarnybinio ginklo CZ85 paleido aštuonis šūvius.

Iš susišaudymo vietos nusikaltėliai spruko. Vis dėlto apsaugininkų kulkos buvo taiklios: apie 22.15 val. du vaikinai į Panevėžio apskrities ligoninės Priėmimo skyrių pristatė kraujuojantį trečiąjį sėbrą. Atvykėlius medikai po apžiūros perdavė pareigūnams.

REKLAMA
REKLAMA

Vienam iš įtariamųjų nustatytos šautinės blauzdos ir alkūnės žaizdos, visiems trims – girtumas. Sužalotajam intensyvesnės medikų priežiūros neprireikė, todėl jis drauge su dviem kompanionais atsidūrė areštinėje.Policijai žinomas

Nusikalstamos veikos padarymu įtariami trys jaunuoliai: dvidešimt septynerių metų panevėžietis Ž.G., Vilniaus mieste gyvenamąją vietą deklaravęs devyniolikmetis K.P. ir vietinis gyventojas – dvidešimt penkerių metų dembavietis E.S. Būtent pastarąjį apsaugos darbuotojų kulkos ir kliudė. Sužalotajam nustatytas ir 1,31 promilės girtumas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dembaviečio draugeliai taip pat buvo apsvaigę. Vilniečiui nustatytas 1,01 promilės, panevėžiečiui – 1,27 promilės girtumas. Visi trys įtariamieji sulaikyti ir dviem paroms uždaryti į areštinę. Devyniolikmetį K.P. apieškoję policijos pareigūnai rado ir paėmė šaunamąjį ginklą, dėtuvę ir du 9 milimetrų kalibro šovinius.

Panevėžio rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Gintautas Misiūnas patvirtino, jog dembavietis policijai buvo gerai žinomas.

REKLAMA

E.S. ne kartą teistas už plėšimus, nesunkų sveikatos sutrikdymą bei kitus nusikaltimus. Po pastarojo įvykio visiems trims vaikinams pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo. G.Misiūnas užtikrino, jog ikiteisminio tyrimo metu įtarimai gali būti perkvalifikuoti į sunkesnius.

„Be abejo, aiškinsimės, ką jaunuoliai veikė parduotuvėje, ar buvo įvykdytos kokios kitos nusikalstamos veikos. Juk apsaugos tarnyba į parduotuvę atvažiavo ne šiaip, o gavusi pavojaus signalą. Kol kas sulaikytiesiems pareikšti įtarimai tik dėl viešosios tvarkos sutrikdymo. Pirminiais duomenimis, apsaugininkai ginklą panaudojo tinkamai įvertinę situaciją. Po įvykio buvo patikrinta, ar darbo metu apsaugos darbuotojai buvo blaivūs, ar kokių pažeidimų nepadarė. Girtumas jiems nebuvo nustatytas“, – teigė pareigūnas.

REKLAMA

Vogė alų

Panevėžio rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas informavo, jog sulaukę apsaugos tarnybos „G4S“ pranešimo apie incidentą policijos pareigūnai nuskubėjo į įvykio vietą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų