Dėl sėkmingai klestinčio verslo – baisus išpuolis

Dėl kapinių ir paminklų verslo Šiauliuose imamasi ir padeginėjimo. Naktį padegtas kapinėse esantis paminklų gamintojų biuras. Savininkas įsitikinęs, kad taip su juo susidoroti bando konkurentai.

Taip po nakties atrodo paminklų gamintojų biuras, įsikūręs netoli Šiaulių, Ginkūnų kapinėse – išdaužtas durų stiklas ir viduje viskas sudeginta.  Net ir ne kriminalistui aišku, kaip darbavosi nusikaltėliai – išdaužę stiklą padegė biurą. Tą patvirtina ir gaisro tyrėjas.   

„Gaisro priežastis – tyčinis padegimas. Rasta išdaužtas durų stiklas, viduje matyti, kad ant grindų padėta kažkas degaus, gaisro židinys prie durų, galimai indas su skysčiu“, - sako Šiaulių AVPK ugniagesys-inspektorius Mindaugas Žiogas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl sėkmingai klestinčio verslo – baisus išpuolis

Gaisras siautėjo nevaldomas, kol užgeso pats. Mat biuras padegtas gilią naktį. Savininkas sako, kad tai galėjo įvykti apie ketvirtą nakties. Vyras pagal signalizaciją pastebėjo, kad būtent tuo laiku biure dingo elektra, tačiau pamanęs, kad tai tiesiog techninis gedimas tinkluose, nekreipė dėmesio.   

„Tai apie pusę aštuonių ryto suradom viską, kas įvyko. Policija jau buvo atvažiavusi, kriminalistai nustatė, kad tai tyčinis padegimas. Išdaužtas stiklas, sujauktas darbo stalas“, - pasakoja nukentėjęs verslininkas Stanislavas Chačiaturovas.

Nežinia, ko rausėsi padegėjai. Biure esą ypač vertingo nieko nebuvo. Beje, niekas ir nepavogta. Paminklų įmonės savininkas mano, kad tai – konkurentų darbas mėginant jį įbauginti. 

Kapų Ginkūnuose atėję lankyti žmonės sutrikę – sako, jiems bausu toks cinizmas, kai net amžino poilsio vieta visai negerbiama.

Visas Ginkūnų kapinių administracijos pastatas priklauso savivaldybei. Paminklus gaminantis verslininkas, laimėjęs konkursą, patalpas išsinuomojo. Remontui ir įsikūrimui vyras tikina išleidęs apie 5 tūkstančius eurų, ir kadangi biuro neapdraudęs, visi nuostoliai guls ant jo pečių. Policija pradėjo tyrimą.     

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų