Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Dėl pūgos Vilniaus gatvėse – chaosas (nuotr. facebook.com)

Ketvirtadienio rytas – kupinas iššūkių sostinės vairuotojams. Eismo situaciją apsunkino oro temperatūros svyravimai, vėjas bei iškritęs sniegas.

4

Ketvirtadienio rytas – kupinas iššūkių sostinės vairuotojams. Eismo situaciją apsunkino oro temperatūros svyravimai, vėjas bei iškritęs sniegas.

REKLAMA

Lengvai snyguriuoti pradėjo jau ketvirtadienį paryčiais (maždaug apie 5 val.). Žadama, kad panašios oro sąlygos išliks iki pat šeštadienio.

Per artimiausias dvi paras turėtų susiformuoti apie 11 cm. storio sniego danga. Perspėjama, kad oras gali turėti įtakos ir eismo bei viešojo transporto judėjimui, galimi autobusų ir troleibusų nukrypimai nuo tvarkaraščių.

Apie chaosą Vilniaus gatvėse vairuotojai dalijasi socialiniame tinkle „Facebook“. Pranešta, kad Ozo gatvėje į kalną nepavyksta įvažiuoti vilkikui.

REKLAMA

Pramonės ir Linksmojoje gatvėse dėl sustojusių dviejų autobusų taip pat formuojasi spūstys. Panaši situacija ir Vilkpėdės gatvėje, kur dėl automobilio gedimo formuojasi transporto kamštis.

„Nuo Gariūnų į Centrą vairuotojai važiuoja ant pirmo bėgio, slidu, o prie Gerosios Vilties fūra nučiuožus į šoną. Visas miestas važiuoja nebe ant 60, o ant 20 km/h, suspaustas sniegas. Barstytuvas nespėja valyti, barstyti“, – pasakoja vilnietis Deividas.

Vairuotojas išlaipino keleivius

Ozo g. kamštis susiformavo dėl į kalną neužvažiuojančių sunkvežimių ir viešojo transporto autobusų. Eismas vyksta tik viena juosta, pasakoja liudininkai.

Autobuso vairuotojas, išleidęs žmones „Licėjaus“ stotelėje, pareiškė, kad „toliau nevažiuos, kol nebus pabarstyta“. Likę stotelėje keleiviai sprendė, ką toliau daryti, nes kažkaip „apvažiuoti“ viešuoju transportu susidariusį kamštį tarp „Ozo“ ir „Akropolio“ neįmanoma.

REKLAMA
REKLAMA

„Vaikas išvažiavo į mokyklą Fabijoniškėse, buvo išlaipintas prie „Ozo“, o dabar žygiuoja per pūsnis pėsčiomis, – sakė vilnietis Andrius.

Kita naujienų portalo tv3.lt skaitytoja atsiuntė tokį laišką: „Užkilti į Ozo kalną šiandien buvo tiesiog misija neįmanoma. Teko nemažai nervų sudeginti, nes, panašu, kad kelininkai pamiršo pabarstyti šį kalną. Kadangi vakar visą dieną viskas tirpo, vakare susidarė ledas, o šiandien ant to ledo pasnigo, tai kalnas virto visiška čiuožykla.

Autobusai stovėjo vietoje, paties mano automobilis kylant į kalną labiau važiavo į šoną nei į priekį. Norėtųsi paklausti, kaip kelininkai siūlo saugiai nuvažiuoti į darbą tokiais keliais? Prie mano akių šį kalną net sunkiai įveikė džipas ar autobusai, ką jau kalbėti apie kitas mašinas... Išvažiavus į Geležinio vilko gatvę matėsi, kad kiti keliai barstyti, tai gal kelininkai ozo kalną tiesiog pamiršo?“

Policijos duomenys

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, kad ryte sulaukta nemažai pranešimų apie techninius eismo įvykius.

REKLAMA
REKLAMA

Žirmūnų gatvėje vyras nesuvaldė BMW ir atsitrenkė į šaligatvio bortelį. Anot vairuotojo, jos apgadino tik savo automobilį.

Genių gatvėje 9.21 val. pranešėjas teigė, kad „Toyota“ kliudė stovintį „Volkswagen“ automobilį.

Maksimiškių gatvėje 9.12 val. vilkiko „Volvo“ su priekaba vairuotojas dėl prastų kelio sąlygų atsitrenkė į elektros stulpą.

Minsko plente „Subaru“ atsitrenkė į kelio atitvarus, vairuotoja blaivi.

Dariaus ir Girėno g. ir Kapsų g. sankryžos susidūrė „Renault“ ir „Nissan“. Vairuotojai nesutaria dėl kaltės.

O štai Nemėžio seniūnijoje „Toyota“ kliudė vaiką, kuris po susidūrimo parkrito, atsikėlė ir nubėgo į mokyklą. Skambinusi „Toyota“ vairuotoja teigė, kad nežino ką daryti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų