Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
nauji pokyciai tik i nauda.
Darbo partija jauneja, o dar ir naujas kompetetingas lyderis, kuris irode esas vartas pasitikejimo.
V.Gapsys yra atsidaves partijai, kompetetingas politikas, sekmes jam.
nieko nepadarysi, toks gyvenimo dėsnis - turi judėti į priekį.
naujas partijos pavadinimas, naujas partijos vadas - gyvenimas vietoje nestovi.
Gaila, kad neteko DP tokio pirmininko kaip Viktoro, taciau reikia leisti dirbti ir irodyti savo politine branda ir Gapsiui.
Gaila, kad neteko DP tokio pirmininko kaip Viktoro, taciau reikia leisti dirbti ir irodyti savo politine branda ir Gapsiui.
Kadangi labai maža tikimybė, kad teisingumas Lietuvoje gali triumfuoti, reikėtų Darbo partijai susijungti su Leiboristais taip, kad atsakomybė nepereitų.
Nauja partija tapo stipria politine jėga nors ir daug kam tai nepatinka
Kalbėdamas apie susijungimo motyvus, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich sakė: „Po 23 nepriklausomybės metų Lietuvos visuomenė pribrendo gryninti savo politinį požiūrį ir į tai privalo reaguoti politikai, norintys išlikti politinėje Lietuvos padangėje. Lietuvoje egzistuoja 40 politinių organizacijų. Dauguma iš jų būtent egzistuoja, vegetuoja, o ne dirba ir ne atstovauja visuomenei. Tokios partijos turi suvokti savo padėtį ir reorganizuotis, tam, kad galėtų atkreipti visuomenės dėmesį į save. Kitaip tariant — sukurti savo nuolatinį elektoratą. Todėl dar kai kūrėsi Darbo partija, jai buvo pritaikyta moderniausia partijos struktūra, pasiskolinta iš JAV Respublikonų partijos. Laikui bėgant pribrendo būtini pokyčiai ir naujovių poreikis, nes išlikti gali tik tas, kas priima naujoves. Darbo partija vėliausiai iš visų senųjų politinių organizacijų inicijavo jaunimo organizacijos susikūrimą, bet būtent mūsų jaunimas sukūrė didžiausią ir patraukliausią jaunimo organizaciją Lietuvoje — Jaunimo organizaciją DARBAS. Per labai trumpą laiką būtent iš šios organizacijos daugiausiai jaunimo patraukė į didžiąją politiką ir tapo savivaldybių tarybų ir Seimo nariais. Tik vėliau mūsų pavyzdžiu sekdamos kitos partijos pradėjo įtraukti savo jaunimo organizacijų atstovus į rinkimų sąrašus. Todėl natūralu, kad būtent šis modernus ir veržlus jaunimas 2008 m., norėdamas betarpiškai dalyvauti politiniame gyvenime, sukūrė savo politinę organizaciją — Leiboristų partiją. Tad mes privalėjom kurti su jais bendrą Seimo rinkimų sąrašą 2008 m., kad nekiltų tarpusavio konkurencija. Ne paslaptis, kad šiuos įvykius paskatino Darbo partijos byla, nes jaunimas nenorėjo tapatintis su ja, nors paskui ir jiems tapo aišku, kad tai, kas vyksta, yra tiesiog susidorojimas. Todėl jie atsistojo šalia mūsų, gindami savo teisę dalyvauti politiniame gyvenime. Tad kalbos, kad Darbo partijos byla paskatino leiboristų susikūrimą, yra tiesa, tik tikslai buvo kiti, negu šiandien kalba šališki politologai, o būtent — atsiriboti nuo Darbo partijos bylos, o ne gelbėti ją. Štai tokia yra labai paprasta šitos partijos sukūrimo istorija, su prokurorų ir oponentų pastangomis. Šiandien mes džiaugiamės mūsų jaunimo supratimu ir ryžtu jungtis su Darbo partija, nuo šios dienos mes tampame dar stipresni ir atsparesni, nes kartu su mumis dabar bus ir jaunimas“.
Darbo partijos nebėra, naujos politinės jėgos vadovas – V. Gapšys