Darbo partija jau pradėjo konsultacijas dėl darbo Seime: į dešinę ar į kairę pusę pasuks?

Rytą po Seimo rinkimų Darbo partijos sąrašo lyderis Vigilijus Jukna teigė, kad Darbo partija jau vykdo konsultacijas dėl tolesnio darbo Seime. Jie parlamente turės 10 mandatų.

„Pagal visą situaciją šios dienos, panašu, kad dirbs opozicijoje ir stengsis įgyvendinti pagrindines programines nuostatas“, – rytinėje spaudos konferencijoje teigė V. Jukna.

Pasak jo, Darbo partijos programa stipriai skiriasi nuo kitų partijų. Bet jie jau konsultuojasi su kitomis partijomis dėl tolimesnio darbo Seime.

„Atitinkamai šiandien vyksta įvairios konsultacijos. Dar apie tai kalbėti apie tai anksti, galutiniai sprendimai turės būti patvirtinti Darbo partijos taryboje, apie tai pranešime vėliau.

Kažko konkrečiau pasakyti apie konsultacijas ir jų rezultatus šiandien dar negaliu. {...} Šiai dienai matome, kad valdančioji dauguma bus pakankamai trapi.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rytas po rinkimų – Darbo partijos spaudos konferencija

Mes diskutuojame, vyksta konsultacijos ir artimiausiu metu pranešime, kokių komitetų sieksime. Konsultuojamės su visomis jėgomis“, – sakė V. Jukna ir neatskleidė konkrečiau, ar ketina eiti su naujais valdančiaisiais, ar ne.

Opozicijoje esantys konservatoriai laimėjo Seimo rinkimus ir pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija. Tačiau į koaliciją, bent kiek skelbiama viešai, nepakvietė Darbo partijos.

„Jokio apmaudo nėra. Kol kas džiaugiamės rezultatais, kokius turime. Esame pasirengę konstruktyviam darbui įgyvendinant savo programą“, – teigė V. Jukna

Kalbėdamas apie sveikatos sistemą, V. Jukna teigė, kad svarbu, jog žmonės galėtų gauti kokybiškas ir savalaikes medicinines paslaugas.

„Matėme, kaip nuo kovo 16 dienos Lietuvoje praktiškai liko viena liga, o kitų ligų neliko. Kaip rodo statistika, kraujagyslių ligos, navikiniai susirgimai yra pirmoje ir antroje vietoje pagal mirčių atvejus.

Matome tuos skaičius didėjančius, o tai rodo, kad nėra tinkamai valdoma situacija. Ką reikėtų ir kaip daryti – tai pirmiausia turėtų žodį tarti specialistai ir tos srities profesionalai“, – sakė V. Jukna.

Renginys prasidėjo 9 valandą ir truks iki 14 valandos. Į spaudos konferencijas kviečiami į Seimą patekusių politinių partijų lyderiai.

Sekmadienį pasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui, paaiškėjo, kad parlamente dirbs dešimties politinių jėgų atstovai ir keturi save išsikėlę kandidatai.

Mandatų skaičius pagal partijas:

* Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 50 mandatų

* Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 32 mandatai

* Liberalų sąjūdis – 13 mandatų

* Lietuvos socialdemokratų partija – 13 mandatų

* Laisvės partija – 11 mandatų

* Darbo partija – 10 mandatų

* Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – 3 mandatai

* Lietuvos socialdemokratų darbo partija – 3 mandatai

* Partija „Laisvė ir teisingumas“ – 1 mandatas

* Lietuvos žaliųjų partija – 1 mandatas

* Save išsikėlę kandidatai – 4 mandatai

Parlamente dirba 141 Seimo narys.


Rašyti komentarą...
L
LT -ES
2020-10-26 12:16:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar Guoga atsisakys Australijos pilietybės ?
Atsakyti
0

N
Nu..
2020-10-26 13:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia partija tik uždaryti o prisiplakėlius xolopus išvaikyti.
Atsakyti
0

l
lietuvė
2020-10-26 13:35:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nesusidėkit su ta lesbiečių ir transvestitų šutve !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų