• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar penktadienį prastai pasijautęs 53-erių metų vyras (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, – aut past.) kreipėsi į greitąją medicinos pagalbą. Jis buvo atvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę, bet, artimųjų teigimu, nieko blogo nenustačius pacientas tiesiog buvo parsiųstas namo. 

Vis tik šeštadienį negerėjant savijautai vyras pats sėdo už automobilio ir nuvyko į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Artimieji pasakoja, kad čia suradus skrandžio problemų žmogui tik išrašytos lašelinės ir jis vėl išsiųstas namo. 

Deja, sekmadienį būklei negerėjant vėl skubiai iškviesta greitoji medicinos pagalba. Medikai net valandą mėgino gaivinti vyrą, tačiau pastangos buvo bevaisės.

REKLAMA
REKLAMA

Siaubinga motinai netekti sūnaus

Visą situaciją iš arti stebėjusi mirusiojo šeimos kaimynė apgailestavo, kad žmogus taip ir nesulaukė pagalbos, nors ne vieną dieną desperatiškai jos ieškojo.

REKLAMA

„Norisi tikėti, kad teismo medicinos ekspertai nustatys tikslią mirties priežastį. Gal tada bus galima atsakyti į dabar mirusiojo motinos kaip mantrą kartojamus žodžius: „Negi net dviejose ligoninėse gydytojai nieko nematė? Negi negalėjo paguldyti išsamiems tyrimams, juk jis taip blogai jautėsi?“

Patikėkite, matyti kaip motinai ant rankų miršta sūnus – siaubinga. Ir visiškai nesvarbu, kad sūnus jau įžengęs į šeštą dešimtį, o motina – į aštuntą. Siaubinga, kai bejėgiškai stovi šalia ir niekuo, visiškai niekuo negali padėti“, – situaciją komentavo velionio šeimos kaimynė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi.)

REKLAMA
REKLAMA

Ligoninė: išsiųstas namo pasijautus geriau

Pareiškusi artimiesiems užuojautą dėl netekties Klaipėdos universitetinės ligoninės atstovė Aistė Noreikaitė patvirtino, kad minimas asmuo lapkričio 11 dieną greitosios medicinos pagalbos automobiliu atvežtas į Klaipėdos universitetinės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. 

„Pacientui operatyviai buvo atlikti tyrimai, reikalingi įtariant ūmią kardiologinę būklę. Tuo metu tyrimų rezultatai ūmios būklės nerodė. Po gydytojo specialisto konsultacijos ir skirto gydymo, pacientas pasijautė geriau ir išvyko į namus“, – informavo ligoninės atstovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atliko visus būtinus tyrimus

Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovė Marija Gabrienė patvirtino, kad toks pacientas buvo atvykęs į gydymo įstaigą.

„Jis daugiausiai skundėsi troškuliu ir pilvo skausmais, buvo iškviesti trys specialistai, kad pakomentuotų situaciją. Jis prabuvo pas mus ilgą laiką, kol visi specialistai apžiūrėjo pacientas. Atlikti visi reikiami tyrimai – kraujo, ir rentgenas, ir echoskopija, taip pat padaryti tyrimai ir siekiant atmesti infarktą. 

Tyrimai nerodė jokios ūmios patologijos, dėl kurios jį reikėtų hospitalizuoti. Todėl jis buvo išleistas namo su rekomendacija kreiptis į gastroenterologą ir šeimos gydytoją“, – nurodė ji. 

Daugiau apie tai žiūrėkite TV3 vakaro žiniose 18:30 val.

Ne kardiogeninis atvejis
Ne kardiogeninis atvejis
Rasoma, kad zmogus skundesi troskuliu ir pilvo skausmais, o paaiskinime teigiama "kardiogenines (sirdies) patologijos nebuvo rasta ir buklei pagerejus zmogus isleistas namo." 1. Jeigu zmogus kvieciasi greitaja ir vaziuoja i ligonine, tai.... yra rimta priezastis.
2. Jeigu zmogus jaucia troskuli, tai yra vidinio kraujavimo simptomas arba nekontroliuojamo diabeto/padidejusio cukraus kieko kraujuje/umaus pankreatito... bet ne --sirdies problemos 3. Zinoma, kad profesionalas zmogui pasako, kad jis sveikas dar duos ka nors nuo skausmo, ligonis laikinai pasijus siek tiek geriau. 4. Aiskiai priezastis, kodel zmogus taip blogai jautesi buvo praziureta, bet apie tai nekalbama. 5. Tokios istorijeles baisiai kenkia visu daktaru autoritetui, zmoniu pasitikejimui ---- nuo to kencia visi...
Kas darosi gydymo sistemoje ir gydytojų galvose visiškas abejingumas zmogui
Už tai ligoninė su politikų liberalų pagalba tapo net universitetine ir iki gyvos gavos dirbantis amžinas direktorius Vinsas Janušonis,kaip visada apsakys ,kad čia pas jį viskas puiku,Cinikai daktarai tapo dirbantys tik pgal SAM popierius ir direktyvas,žmogiškumo neliko,pasakymas ,kad ligonis tik tuo skunddėsi,nuo to ir gydėm jau yra žemiau plintuso,nes tokį ligonį jau pasiguldžius į ligoninę reikėjo skersai,išilgai ištirti ir aišku stebėti,Joks ligonis neišvardins visų simptomų ,nes ne visi jie jaučiami iš karto vienu metu,Tai kur Dulkys,Matulas skambiai kalbanti Sėjonienė ,negalinti atsitraukti už savo paruošto partnerystės įstatymo?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų