Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

COVID-19 susirgęs Seimo narys, socialdemokratas Gintautas Paluckas teigia besijaučiantis gerai. Politikas simptomus pajautė dar praėjusį ketvirtadienį.

COVID-19 susirgęs Seimo narys, socialdemokratas Gintautas Paluckas teigia besijaučiantis gerai. Politikas simptomus pajautė dar praėjusį ketvirtadienį.

REKLAMA

„Sergu, sergu, patvirtino testas“, – žinią, kad susirgo koronavirusu naujienų portalui tv3.lt patvirtino G. Paluckas.

Jo teigimu, nežymius ligos simptomus pajautęs dar ketvirtadienį vakare, penktadienį iš ryto jis lankėsi Seime, tačiau jokių kontaktų neturėjo, todėl kolegoms izoliuotis nereiks.

„Dar ketvirtadienį pasidariau testą namie, nes toks šaltkrėtis, temperatūra buvo, bet testas pasirodė neigiamas, tai dar į Seimą atėjau penktadienį ryte, bet ten buvo visiškai tuščia, jokio kontakto neturėjau.

<…> Paskui aš išvažiavau į sodybą kaime, ten supratau, kad nei užuodžiu, nei kvapo jaučiu. Tuomet vakare pasidariau dar vieną testą, kuris buvo teigiamas“, – teigė jis.

REKLAMA

Kaip galėjo susirgti COVID-19, politikas sako nežinantis: „Kasdien labai daug tų atvejų. Ir galimybių pasas leido daliai visuomenės nesisaugoti, galbūt kažkas iš jų buvo simptomis nešiotojas, gal kontaktas buvo koks. Šiai dienai nėra vienetiniai susirgimo atvejai, atsekti sunku“.

Pats G. Paluckas teigia besijaučiantis gana gerai: „Tam ir yra skiepai, kad apsaugotų arba palengvintų sirgimo trukmę. Aš blogai jaučiausi savaitgalį. Pirmadienį jau galėjau važiuoti testuotis, o šiandien jaučiuosi pakankamai gerai, laukiu, kol grįš uoslė ir skonis, nes nesvarbu, ar bananą valgai, ar kitą maistą, skonis vienodas“, – pajuokaudamas sakė jis.

Užfiksuoti 1768 nauji susirgimai koronavirusu, dar 16 mirčių

Tarp mirusiųjų nuo COVID-19 buvo nepaskiepyta arba paskiepyta nepilnai 13 žmonių. Praėjusią parą 2298 žmonės paskiepyti pirmąja vakcinos doze. Iš viso per parą paskiepyta 6014 žmonių.

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1461 COVID-19 sergantys žmonės – keliomis dešimtimis mažiau nei ankstesnę parą, 139 iš jų – reanimacijoje.

Šalyje praėjusią parą atlikta 11,5 tūkst. molekulinių (PGR) ir 11,9 tūkst. antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

Nuo kada vakcinuoti serga ? Jug, serga tik antivakseriai ,kaip suprasti dabar ? tiek vercia skiepytis o pasiskiepyje serga ,tai reiskias vakcinos neveiksmingos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų