Centro partija jungiasi su tautininkais, sąrašo lyderis rinkimuose – Puteikis

Centro partija „Gerovės Lietuva“ jungiasi kartu su Tautininkų partija ir kartu persivadina į Centro partija-Tautininkai. Partija patvirtino bendrą kandidatų sąrašą Seimo rinkimuose. Jo lyderis – Naglis Puteikis.

19

„Mes sukursime bendrą antisisteminę jėgą, kuri dalyvaus Seimo rinkimuose. Susijungus mums visiems į bendrą antisisteminį darinį, mes gerai pasirodysime Seimo rinkimuose“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo N. Puteikis.

„Tikimės pademonstruoti tą atvejį, kai esame stiprūs kartu susijungė rinkimams, o ne esame silpni, kai šnekame apie savo ambicijas. <...> Smagu, kad susijungę mes tampame penkta pagal dydį Lietuvos partija“, – pridūrė Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis.

K. Krivickas teigia, kad partijų susijungimas skirtas ne tik rinkimams, bet ir tolimesniam gyvavimui. Kartu kviečiama jungtis Algirdo Juozaičio, Dariaus Kuolio, Neringos Venckienės, Stanislovo Buškevičiaus vadovaujamoms partijos. Tiesa, kol kas nėra aišku, kas bus partijos pirmininkas, jis bus renkamas. 

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Centro partija jungiasi su tautininkais, sąrašo lyderis rinkimuose – Puteikis

Partijos sąrašą rinkimuose ves N. Putekis. Toliau kandidatų sąrašas dėliojasi taip: Kristupas Krivickas, Povilas Gylys, Sakalas Gorodeckis, Gitaras Songaila, Audrius Rudys, Gediminas Merkys, Nina Puteikienė, Albinas Stankus, Linas Medelis, Kęstutis Skrebys, Algimantas Stalilionis, Tomas Baranauskas, Vaidas Židanavičius, Algirdas Bacevičius.

Suvienijo bendros idėjos

Kalbėdamas apie partijos programą ir pagrindinius tikslus, Gintaras Songaila teigė, kad abi partijas jungia Romualdo Ozolo idėjos.

„Centro partija tęsia Romualdo Ozolo kaip lyderio politinę srovę. Tautininkai, kadangi R. Ozolas buvo ir mūsų bendražygis, taip pat išpažįsta tas pačias idėjas ir vertybes. Mes kartu parengėme programines nuostatas. <...>

Nacionalinė tautinė valstybė – lietuvių tautos namai. Kultūra, švietimas, lietuvių kalba, tai, be abejo, konstitucinės pamatinės vertybės, kurios telkia piliečius ir telkia valstybę. <...> Ką reiškia tikra valstybė, tai tikras teisingumas“, – sakė G. Songaila.

REKLAMA

Paprašytas įvardinti, kokius konkrečius darbus norėtų įgyvendinti Seime, S. Gorodeckis teigė, kad partija galėtų grįžti prie nebaigtų darbų, pavyzdžiui, Ypatingojo prokuroro įstatymo. Tuo metu K. Krivickas teigė, kad svarstoma įteisinti tarėjų institutą teisme.

„Vienas iš svarbiausių prioritetų skaidrinant visą valstybės sistemą yra teisingumo sistemos sutvarkymas ir visuomenės atstovai teismuose. Šiandien matome – šiaip ne taip bylos korupcinės iki teismų dar nukeliauja, o ten labai dažnai būna arba ištesinti, arba labai simbolinėmis bausmėmis baudžiami“, – sakė K. Krivickas.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
C
Cha - cha
2020-07-27 11:19:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik šitų minkštakūnių trūksta seime .Skystalai ir pliuškiai !
Atsakyti
-3

K
Klaudijus
2020-07-27 11:22:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargas dėl proto.....bile tik prilįsti prie to lovio, negi dar nepririjote per tiek seimavimo metų....tik bepročiai gali už juos balsuoti.
Atsakyti
-2

N
Nuomonė
2020-07-27 11:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norisi prie lovio: kuriasi, jungiasi kad tik patekt...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų