Byla ant teismo stalo: 2 jaunuoliai bus teisiami už apiplėšimą ir nužudymą

Teismui perduota byla, kurioje 20-metis ir neseniai pilnametystės sulaukęs vaikinas kaltinami apiplėšę ir mirtinai sumušę žmogų.

Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, šių metų vasario 23 dieną praeiviai Staniūnų gatvėje Panevėžyje pastebėjo automobilių stovėjimo aikštelėje gulintį kruviną vyrą ir iškvietė pagalbą.

Greitosios pagalbos medikai bandė gaivinti be sąmonės rastą pusamžį vyrą, tačiau jis neišgyveno. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad jis mirė nuo sunkios galvos traumos. Netoliese gyvenęs panevėžietis buvo smarkiai sumuštas, jam į galvą suduota ne mažiau 17-kos smūgių.

Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo nustatyti du įtariamieji. Iš pradžių pareigūnai sulaikė tuo metu dar nepilnametį, gerai žinomą teisėsaugai: vaikinas jau yra septynis kartus teistas. Kovą pagal Europos arešto orderį Norvegijoje buvo sulaikytas ir į Lietuvą atgabentas antrasis įtariamasis.

Nė vienas iš jų kaltės nepripažįsta.

Už nužudymą dėl savanaudiškų paskatų Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos. Už plėšimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Ikiteisminį tyrimą byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų