Koronavirusu užsikrėtęs ir du kartus iš ligoninės pabėgęs vyras nubaustas laisvės apribojimo bausme

Kauno apylinkės teismas trečiadienį skyrė dešimties mėnesių laisvės apribojimo bausmę COVID-19 užsikrėtusiam ir dukart iš ligoninės pasišalinusiam vyrui. 

Pasak teismo, anksčiau tris kartus teistas vyras įpareigotas bausmės laikotarpiu nuo 22 iki 6 valandos būti namuose, jei tai nesusiję su darbu, neišvykti iš gyvenamo miesto ribų be teisėsaugos leidimo ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. 

Ši byla valstybinį kaltinimą palaikiusios prokurorės siūlymu baigta baudžiamuoju įsakymu, kaltinamasis su siūloma bausme sutiko ir pripažino savo kaltę. 

Bylos duomenimis, liepos 21 dieną 54 metų vyrui buvo nustatytas teigiamas COVID-19 tyrimas, jis buvo gydomas Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų priėmimo-skubios pagalbos skyriuje. 

Liepos 23-osios rytą vyras išlipo pro ligoninės langą ir pasinaudojęs viešuoju transportu vyko maršrutu Alytus-Seirijai-Alytus, taip sukeldamas pavojų infekcine liga užsikrėsti ir kitiems žmonėms.

Vyras tą pačią dieną buvo surastas Lazdijų rajone ir grąžintas į ligoninę, tačiau liepos 26-ąją vėl išlipo pro ligoninės langą ir nuėjo apsipirkti į prekybos centrą. 

Anksčiau pranešta, kad prieš patekdamas į ligoninę vyras gyveno gatvėje, galbūt Kaune esančiame Petrašiūnų mikrorajone. 

Baudžiamasis įsakymas per 14 dienų gali būti skundžiamas ir kaltinamasis turi teisę prašyti bylą nagrinėti teisme. Įsakymui įsiteisėjus galimybės jį apskųsti nebeliks. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų