Prieš dvejus metus už kyšininkavimą nubaustas buvęs Sveikatos apsaugos viceministras Artūras Skikas išpirko kaltę – antradienį šis faktas patvirtintas teismo nutartimi.

2010–ųjų sausį darbo vietoje sulaikytam A. Skikui buvo pateikti kaltinimai iš VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ direktoriaus Vytenio Kalibato paėmus 20 tūkst. litų. Kaltę įrodžius teisme, už tai jam skirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė jos vykdymą atidedant 2 metams, ministro pavaduotojas taip pat įpareigotas sumokėti 3 250 litų į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Pastarąją prievolę A. Skikas atliko jau anksčiau, o antradienį Šilutės rajono apylinkės teisme patenkintas pataisos inspekcijos teikimas dėl jo atleidimo nuo bausmės atlikimo – baigėsi nustatytas jos atidėjimo terminas.

Ši procedūra – formalumas, patvirtinantis, kad nuteistasis visiškai atliko jam paskirtą bausmę.

Nors A. Skikas nuteistas Vilniuje, su laisvės atėmimu nesusijusios bausmės vykdymo užtikrinimas Šilutės rajono pataisos inspekcijai pavestas pagal registruotą nuteistojo gyvenamąją vietą.

i istorija sužlugdė 48 metų A. Skiko politinę karjerą – jis buvo ne tik nušalintas nuo sveikatos viceministro posto, bet ir buvo atšauktas iš Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigų bei išbrauktas iš partijos narių sąrašo.

Beje, teisme pripažinęs, kad paėmė 20 tūkst. litų kyšį, jis teigė, kad pinigai buvo skirti partijos gerovei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų