kaltinimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaltinimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaltinimai“.

50 Cent su buvusiąja svaidosi kaltinimais: po pareiškimų dėl smurto moterį pavadino „prostitute“

Daphne Joy apkaltino savo buvusį vaikiną, reperį 50 Cent (tikrasis vardas Curtis James Jackson) išprievartavimu, fiziniu smurtu ir nesirūpinimu jų 11 metų sūnumi Sire. Joy šiuos kaltinimus pateikė ketvirtadienį „Instagram“ tinkle paskelbtame pareiškime, tačiau reperis kaltinimus paneigė DailyMail.com gautame pareiškime.
2024-03-29

Seksualiniu prievartavimu kaltinamo „Aerosmith“ vokalisto byloje – naujas posūkis

Teisėjas atmetė ieškinį, kurį pateikė moteris, apkaltinusi „Aerosmith“ dainininką Steveną Tylerį, kad šis 1975 m., kai jai buvo 17 metų, du kartus ją seksualiai prievartavo. JAV apygardos teisėjas Lewisas Kaplanas teigė, kad Jeanne Bellino per ilgai delsė paduoti ieškinį 75 metų roko žvaigždei, praneša naujienų agentūra „Reuters“. Buvęs modelis J. Bellino teigė, kad jis ją apglėbė Manheteno telefono būdelėje, o vėliau tą pačią dieną prispaudė prie sienos ir imitavo lytinius santykius.
2024-03-17

Bradui Pittui – buvusio kolegos kaltinimai: prisiminė keistą aktoriaus elgesį

Holivudo aktorius Bradas Pittas neseniai buvo apkaltintas „nepastoviu“ elgesiu filmo „Legends Of The Fall“ filmavimo aikštelėje. Apie tai prabilo šios kino juostos režisierius.  60-metis aktorius 1994 m. filme „Legends Of The Fall“ atliko Tristano Ludlow vaidmenį. Filmo veiksmas vyksta XX a. dešimtojo dešimtmečio pradžioje, o trys broliai ir jų tėvas gyvena atokioje Montanos dykumoje. Filme šeimą paveikia išdavystė, istorija, meilė, gamta ir karas.
2024-02-09

Jessica Shy atsakė į kaltinimus dėl plagijavimo: „Esu rami“

Praūžus M.A.M.A. 2023 apdovanojimams, internete ėmė plisti žinia, kad Jessicos Shy kūrinys „Pasaka“ turi panašumų su prancūzų atlikėjo Riles dainos „In the Jungle“. Po kaltinimų dėl dainų plagijavimo, pasisakė ir atlikėja Jessica Shy. Socialinio tinklo „Instagram“ istorijoje ji teigė, jog dainos, su kuria lyginamas jos kūrinys „Pasaka“ ji nėra girdėjusi anksčiau ir apgailestauja dėl nesusipratimo.
97 2024-01-29

Kremlius apkaltino Vokietiją pasukus konfrontacijos su Rusija keliu

Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas apkaltino Vokietiją priešiškumu Rusijai. „Ne paslaptis, kad Vokietija rengiasi konfrontacijai su Rusija“, – penktadienį sakė D. Peskovas, pranešė naujienų agentūra „Interfax“. Jis taip pat kalbėjo apie išsamų Vokietijos gynybos planą siekiant atgrasyti Rusiją.
2024-01-26

Rusakalbiai įsismarkavo taip, kad policijai neužteko vieno ekipažo: „Pradėsiu muštis“

Patrulių ekipažas pastebi neramumus prie naktinio baro. Bandymai prakalbinti liudininkus pareigūnams vaisių neduoda, tačiau po truputį situacija pradeda aiškėti. Visą situaciją užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus į įvykio vietą pareigūnams sunku suprasti, kas vyksta, kai visi tyli. Apsaugos darbuotojas teigia, kad buvo apgadintos baro durys, tačiau neaišku, kas jas apgadino.
2023-12-17

Skaudus smūgis atlikėjai Beyonce: sulaukė kaltinimų iš gerbėjų

Šią savaitę Beyoncé ir jos vyras Jay-Z socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo iššaukiančia nuotrauka po žiaurių komentarų, kuriuose dainininkė kaltinama odos balinimu. Beyoncé ir jos vyras Jay-Z iššaukiančiai atsakė piktiems kritikams po to, kai R&B dainininkė dėl savo įspūdingo makiažo sulaukė žiaurių kaltinimų odos šviesinimu.
2023-12-09

Prieš teismą stos jaunuolis, išprievartavęs kūdikį pagimdžiusią neįgalią seserį

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje Aukštaitijos gyventojui pareikšti kaltinimai dėl savo mažametės neįgalios sesers išžaginimo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, neįgali mažametė vėliau pagimdė kūdikį, kuris po dviejų mėnesių dėl sveikatos problemų mirė.

Buvusioji Diddy mergina – apie santykius su reperiu: susprogdino jai dėmesį rodžiusio vyro automobilį

Dainininkė Cassie ketvirtadienį pateikė ieškinį reperiui ir muzikos industrijos magnatui Seanui Combsui dėl seksualinės prievartos ir fizinio smurto. Manhatano federaliniam teismui pateiktame ieškinyje teigiama, kad hiphopo atlikėjas, žinomas kaip Puff Daddy arba Diddy, daugiau nei dešimtmetį fiziškai smurtavo prieš dainininkę, vertė ją vartoti narkotikus, o 2018 metais Cassie išprievartavo.
2023-11-17

Košmaras ore: skrydžio metu pilotas bandė išjungti variklius

Sekmadienį skrydžio iš Vašingtono į San Franciską metu 44 metų Džozefas Emersonas, kaip įtariama, bandė užgrobti lėktuvą po to, kai skrydžio metu, būdamas 35 000 pėdų aukštyje, ore, patyrė psichikos sutrikimą. Oro bendrovės „Alaska Airlines“ pilotui pareikšti 83 kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti, nes jis skrydžio metu bandė išjungti variklius.
2023-11-01
REKLAMA
REKLAMA

Katy Perry buvusiam vyrui – šokiruojantys kaltinimai: paviešino kraupias detales

Britų komikui Russellui Brandui pateikti kaltinimai dėl septynerius metus trukusių žaginimų, seksualinės ir emocinės prievartos. Teigiama, kad aktorius ir komikas savo šlovės viršūnėje nederamai elgėsi ir darbe – viešai nusirenginėjo, laidė seksualinio pobūdžio pastabas ir elgėsi agresyviai.
2023-09-24

Serialo „Trečiadienė“ gerbėjai šokiruoti: nelieka 1 pagrindinio aktoriaus

Jaunas aktorius buvo apkaltintas tyčia girdęs koleges per vakarėlį, kurį pats rengė, kad galėtų su jomis užsiimti seksu. Tiek jis, tiek jo tėvai paneigė šiuos kaltinimus, sakydami, kad jie visiškai nepagrįsti.
2023-09-17

JAV prezidento sūnui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto ginklo įsigijimo

JAV prezidento Joe Biden sūnui Hunteriui Bidenui ketvirtadienį pareikšti kaltinimai dėl prieš penkerius metus neteisėtai įsigyto ginklo.  H. Bidenas nurodė, kad tuo laikotarpiu jis taip pat intensyviai vartojo narkotines medžiagas. Jam pateikti du kaltinimai. Vienas iš jų – už melagingą parodymų pateikimą, teigiant, kad perkant revolverį „Colt“ jis nebuvo apsvaigęs nuo narkotikų.
2023-09-14

Dodikui pateikti kaltinimai dėl tarptautinio taikos pasiuntinio ignoravimo

Bosnijos serbų lyderiui Miloradui Dodikui pirmadienį buvo oficialiai pateikti kaltinimai, pranešė teismo pareigūnas naujienų agentūrai AFP, dėl to, kad jis atsisakė vykdyti tarptautinio pasiuntinio, kuriam pavesta prižiūrėti svarbius šalies taikos susitarimus, priimtus sprendimus.
2023-09-11

Skandalingi kaltinimai pareigūnams dėl išprievartavimo: Žemaitaitis viešina detales, policija neigia

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis socialiniame tinkle „Facebook“ pažėrė kaltinimų kriminalinės policijos pareigūnams, kurie esą per vykusius užsiėmimus galimai prievartavo antrankiais surakintą savo kolegę. Policijos atstovai tokią Seimo nario paskleistą informaciją griežtai neigia. Anot Seimo nario, nusikaltimas galimai buvo įvykdytas prieš dvi savaites.

Nepilnamečių tvirkinimu įtariamas Algimantas Ulvydas lieka suimtas

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija antradienį atmetė nepilnamečių tvirkinimu įtariamo Algimanto Ulvydo skundą dėl jam paskirto trijų mėnesių suėmimo.  Skunde Kauno apygardos teismui A. Ulvydas prašė nutartį panaikinti ir paskirti jam švelnesnę kardomąją priemonę. Prokuroras prašė skundą atmesti kaip nepagrįstą.

TV3 Žinios. Baltarusai pažėrė kaltinimų Lietuvai; Vilniuje – avarijų virtinė

Kelios Lietuvoje įsikūrusios baltarusių organizacijos pažėrė krūvą kaltinimų Lietuvai – mūsų valdžią apkaltino kurstant karo nuotaikas ir baimės atmosferą šalyje, pareiškė, kad Nausėda kalbėdamas apie baltarusius naudoja neapykantos kalbą. Organizacijos teigia, jog Lietuvos valdžia juos diskriminuoja. Pažėrė priekaištų ir mūsų saugumui – sako, sprendimas neįsileisti baltarusių kariškių į Lietuvą yra nelogiškas.
2023-08-18

Prancūzijoje trims policijos pareigūnams pateikti kaltinimai dėl vyro mirties per riaušes

Prancūzijoje ketvirtadienį trims policijos pareigūnams buvo pateikti kaltinimai dėl 27 metų vyro mirties pietiniame Marselio mieste liepos pradžioje visą šalį apėmusių riaušių metu, pranešė prokurorai. Jie nurodė, kad skrodimo metu ant jo krūtinės rasta pėdsakų, kurie galėjo atsirasti nuo LBD vadinamo šaudmens, dažnai naudojamo prancūzų policijos. Visiems trims pareikšti kaltinimai dėl ginkluoto smurto, teigė prokurorai.
2023-08-10

Trumpas turi pasirodyti teisme ir atsakyti į kaltinimus

Donaldas Trumpas ketvirtadienį turi pasirodyti teisme ir atsakyti į kaltinimus sąmokslu panaikinti 2020 metų rinkimų rezultatus – byloje, smarkiai temdysiančioje 2024-ųjų rinkimus, kuriuose eksprezidentas greičiausiai bus Respublikonų partijos kandidatas. Buvusio prezidento sulaikymas ir kaltinimų jam pareiškimas vyks federaliniame teisme visai netoli JAV Kapitolijaus, kurį D. Trumpo šalininkai šturmavo 2021 metų sausio 6-ąją.
2023-08-03

Australijoje vyrui pareikšti kaltinimai dėl 91 mergaitės seksualinio išnaudojimo

Australijoje pareikšti kaltinimai buvusiam vaikų priežiūros darbuotojui, kaip įtariama, per 15 metų seksualiai išnaudojusiam 91 mergaitę, antradienį pranešė policija. Policija jį apkaltino įvykdžius 1 623 atskirus nusikaltimus, įskaitant išžaginimus. Patyrę detektyvai šią bylą apibūdino kaip vieną siaubingiausių Australijos vaikų seksualinio išnaudojimo atvejų.
2023-08-01

Trumpui pateikti nauji kaltinimai įslaptintų dokumentų byloje

 Buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui ketvirtadienį pateikta naujų kaltinimų. Teismo dokumentuose teigiama, kad jis bandė sutrukdyti tyrimui dėl kitų jam pateiktų kaltinimų, susijusių su netinkamu griežtai įslaptintų dokumentų tvarkymu, ketindamas ištrinti stebėjimo kamerų savo rezidencijoje „Mar-a-Lago“ Floridoje įrašus. Federaliniai prokurorai paskelbė naują kaltinamąjį aktą respublikonų favoritui 2024-ųjų prezidento rinkimų nominacijai.
2023-07-28

Thunberg apkaltinta nepaklusimu policijai protesto Švedijoje metu

Birželį Pietų Švedijoje vykusio protesto prieš klimato kaitą metu aktyvistė Greta Thunberg (Greta Tunberg) buvo apkaltinta nepaklusimu policijai, trečiadienį pranešė žiniasklaida. Tikėtina, kad jai bus skirta piniginė bauda. Pasak laikraščio „Sydsvenskan“, 20-metė aktyvistė buvo apkaltinta policijos nurodymų nevykdymu po to, kai birželio viduryje Malmėje atsisakė vykdyti policijos nurodymus palikti protesto vietą.
2023-07-05

Trumpas sulaukė oponentų Respublikonų partijoje kritikos dėl dokumentų bylos

Donaldo Trumpo, kuriam neseniai buvo pateikti 37 kaltinimai dėl jo rezidencijoje surastų įslaptintų vyriausybės dokumentų, oponentai partijoje sekmadienį kritikavo eksprezidentą dėl to, kaip jis elgėsi su įslaptinta informacija. Kritiką pareiškė keli įtakingi respublikonai, įskaitant Mike'ą Pence'ą ir Asą Hutchinsoną, siekiančius partijos kandidato 2024-ųjų prezidento rinkimuose statuso, taip pat buvusį D. Trumpo gynybos sekretorių Marką Esperį.
2023-06-19

Trumpo advokatė: pas eksprezidentą rasti dokumentai buvo išslaptinti

Donaldo Trumpo advokatė sekmadienį užsiminė apie kaltinimų sulaukusio eksprezidento gynybos strategiją įslaptintų dokumentų byloje, sakydama, kad tai buvo išslaptinti dokumentai arba asmeniniai atminimui skirti dalykai iš jo valdymo laikotarpio ir kad kaltinimai yra politiškai motyvuoti.
2023-06-11

Vokiečių žvaigždei buvo uždrausta kalbėti apie „Rammstein“ vakarėlį: paviešino, kas vyko už uždarų durų

Gegužės 22 d. Vingio parke įvykęs Vokietijos grupės „Rammstein“ koncertas sukėlė skandalą – grupei buvo pareikšti kaltinimai dėl seksualinio smurto. Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kuriuose dar kelios merginos kaltina grupės lyderį Tillą Lindemanną (60 m.) dėl seksualinio priekabiavimo. Panašu, kad kaltinimų lavina dar nesibaigė. Influencerė Kayla Shyx taip pat papasakojo apie savo patirtį „Rammstein“ koncerte, skelbė spiegel.de.
2023-06-06

Lenkė Blanka sulaukė kaltinimų: tikina, kad jos daina pavogta

Nors 2023 metų „Eurovizija“ praūžė dar praėjusį savaitgalį, vis dėlto kalbos apie šį konkursą nesiliauja iki dabar. Štai naują internautų susirūpinimo bangą sukėlė Lenkijos atstovės Blankos daina „Solo“. Mat internautai tikina, kad ji yra visiškas elektroninės muzikos grupės „Clean bandit“ kūrinio plagiatas.
2023-05-21

Estijos prokuratūra pateikė kaltinimus „Danske Bank“ pinigų plovimo byloje

Estijos prokuratūra pirmadienį pranešė pateikusi kaltinimus šešiems asmenims dėl dalyvavimo pinigų plovime per „Danske Bank“ Estijos filialą. Anot prokuratūros spaudos tarnybos pranešimo, kaltinamajame akte teigiama, kad šie šeši asmenys 2007-2015 metais „Danske Bank“ Estijos filiale kartu vykdė pinigų plovimą ypatingai didelėmis apimtimis – sąmoningai nuslėpė tikruosius savininkus įtarimai nusikalstamos kilmės pinigų, pervestų į „Danske Eesti“ banko sąskaitas, taip pat nuslėpė nusikaltimo pada...
2023-04-17

Putinas užsipuolė JAV: apkaltino pradėjus karą Ukrainoje

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį Kremliuje surengtoje ceremonijoje priimdamas naujosios JAV ambasadorės Maskvoje skiriamuosius raštus pareiškė, kad Vašingtonas yra atsakingas už tai, ką pavadino „Ukrainos krize“. Maskvos ir Vašingtono ryšiai smarkiai pašlijo po to, kai V. Putinas pernai pasiuntė karius į Ukrainą. V. Putinas kalbėjo praėjus savaitei po to, kai Maskva sulaikė JAV žurnalistą ir apkaltino jį šnipinėjimu, sukeldama pasipiktinimą.
2023-04-05

Baltarusija panaikino kaltinimus lenkų mažumos aktyvistei

Pareigūnai antradienį pranešė, kad po dvejus metus trukusio baudžiamojo tyrimo Baltarusijoje panaikinti kaltinimai vienai garsiai lenkų tautinės mažumos aktyvistei. Baltarusijos generalinė prokuratūra pranešė, kad 49-erių Andzelikos Borys atžvilgiu vykdytas baudžiamasis tyrimas nutrauktas, visi jai pateikti kaltinimai panaikinti ir ji paleista iš namų arešto. A. Borys buvo suimta 2021-ųjų kovą ir po metų dėl pablogėjusios sveikatos perkelta į namų areštą.
2023-04-05

Trumpas apie jam pateiktus kaltinimus: „Tai – įžeidimas mūsų šaliai“

Donaldas Trumpas antradienį pirmą kartą viešai komentuodamas jam pareikštus kriminalinius kaltinimus dėl pinigų už tylą vienai pornografijos žvaigždei, teisino savo elgesį ir užsipuolė baudžiamąjį persekiojimą, pavadindamas jį „įžeidimu mūsų šaliai“. Keliomis valandomis anksčiau 76 metų buvęs JAV prezidentas per šalies dėmesį prikausčiusį dramatišką teismo posėdį Niujorke padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl 34 kaltinimų.
2023-04-05

Trumpas atvyko į Niujorką išklausyti istorinių kaltinimų

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį atvyko į Niujorką, kur antradienį turi išklausyti beprecedenčius kriminalinius kaltinimus, galinčius supurtyti visą 2024 metų prezidento rinkimų kampaniją. 76 metų respublikonas, pirmasis prezidentas per JAV istoriją, kuriam pareikšti kriminaliniai kaltinimai, antradienį bus oficialiai apkaltintas dėl 2016-ųjų prezidento rinkimų kampanijos metu vienai pornografijos žvaigždei sumokėtų pinigų – už tylėjimą apie galimą jųdviejų romaną.
2023-04-04

Dviem lietuviams pateikti kaltinimai dėl žinomo Latvijos nusikaltėlio Valagino nužudymo

Dviem Lietuvos piliečiams penktadienį pateikti kaltinimai dėl žinomo Latvijos nusikaltėlio Genadijaus Valagino nužudymo. Rygos Rytų prokuratūra taip pat nustatė, kad lietuviai su G. Valaginu yra turėję asmeninį konfliktą. Lietuvos piliečiams pateikti kaltinimai dėl nužudymo ir ginklų bei šaudmenų turėjimo organizuotoje grupėje. Taip pat siekiama išsiaiškinti, ar prie nužudymo nėra prisidėję kiti asmenys. 51-erių ir 45-erių įtariamieji šiuo metu yra sulaikyti.
Kriminalai 2023-03-31

Niujorke vėl bus svarstoma, ar pateikti kaltinimus Trumpui

Niujorke trečiadienį dar kartą turi susirinkti didžioji prisiekusiųjų žiuri, svarstanti, ar pateikti kaltinimus buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui dėl pornografijos žvaigždei prieš 2016 metų rinkimus sumokėtų pinigų už tylėjimą.  Miestas, kuriame prie dangoraižio „Trump Tower“ įrengtos barikados, o policija yra paskelbusi aukšto lygio parengtį, jau kelias dienas sulaikęs kvapą laukia, ar bus pareikšti kaltinimai, bet galimo paskelbimo laikas išlieka neaiškus.
2023-03-22

Marilyn Mansonui – ir vėl nemalonumai: kaltinamas nepilnamečių tvirkinimu ir seksualiniu priekabiavimu

Alternatyvaus roko ir metalo muzikantą Marilyn Mansoną (54 m.) ir vėl pasiekė nemalonios žinios – teisėsaugos akiratyje jau buvęs vyras yra kaltinamas dėl nepilnamečių tvirkinimo ir seksualinio priekabiavimo.  Naują ieškinį prieš žinomą atlikėją pateikė moteris, pasivadinusi Jane Doa.
2023-02-03

Apie mestus kaltinimus prakalbo ir pats Kristijonas Bartoševičius: papasakojo, kaip dirbo su vaikais

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Naujienų portalui tv3.lt jis pakomentavo apie kaltinimus ir kaip vyko darbas su vaikais, kai prieš tapdamas Seimo nariu buvo mokytoju ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

„Orlen“ atmeta kaltinimus dėl pažeidimų vykdant „Lotos“ dalies pardavimą

Lenkijos naftos koncernui „Orlen“ šių metų lapkritį pasirašius susitarimą su Saudo Arabijos bendrove „Aramco Overseas Company“ dėl 30 proc. naftos perdirbimo „Lotos“ gamyklos akcijų pardavimo, „Orlen“ sulaukė kaltinimų, kad pardavimas vykdomas pažeidžiant įstatymų nuostatas, skelbia lenkų verslo portalas „Business Insider“. Bendrovė tokius kaltinimus griežtai atmetė. „Orlen“ niekada nepažeidė įstatymų nuostatų“, – rašoma paskelbtame pranešime.
2022-12-16

JK gynybos ministerija atmeta melagingus Rusijos kaltinimus dėl atakų

Jungtinės Karalystės gynybos ministerija šeštadienį atmetė Rusijos teiginius, esą britų specialistai dalyvavo išpuoliuose prieš dujotiekį „Nord Stream“ Baltijos jūroje ir Rusijos Juodosios jūros laivyną okupuotame Kryme esančiame Sevastopolyje. Gynybos ministerija socialiniame tinkle „Twitter“ parašė: „Rusijos gynybos ministerija, norėdama nukreipti dėmesį nuo savo katastrofiško neteisėtos invazijos į Ukrainą valdymo, griebiasi melagingų, epinio masto teiginių.
2022-10-29

6 asmenims pareikšti kaltinimai dėl Indonezijos stadiono katastrofos

Indonezijos policijos viršininkas ketvirtadienį pranešė, kad šešiems žmonėms pateikti kaltinimai dėl savaitgalį įvykusios nelaimės futbolo stadione, per kurią žuvo 131 žmogus. „Remdamiesi atliktu tyrimu ir surinkę pakankamai įrodymų nustatėme šešis įtariamuosius“, – per spaudos konferenciją sakė nacionalinės policijos vadovas Listyo Sigitas Prabowo.
2022-10-06

„Vienas namuose“ žvaigždė įsivėlė į skandalą: kaltina išžaginimu

„Vienas namuose“ žvaigždei Devinui Ratray pareikšti kaltinimai. Pranešama, kad populiariame „Vienas namuose“ filme išgarsėjęs aktorius, suvaidinęs vyresnįjį Kevino brolį Bazą, šiuo metu yra kaltinamas dėl tariamo moters išžaginimo Niujorke. Kaltinimus pareiškusi amerikietė Lisa Smith tvirtina, kad aktorius, kuris 1990 metais suvaidino vyresnįjį Macaulay Culkino brolį Bazą, užpuolė ją jo bute Manhetene 2017 metais po to, kai jis tariamai ją apsvaigino gėrimu.
2022-08-27

Helsinkis: Rusijos naikintuvai galimai pažeidė Suomijos oro erdvę

Du Rusijos naikintuvai ketvirtadienį galimai pažeidė Suomijos oro erdvę, pranešė Gynybos ministerija Helsinkyje, šiai Šiaurės šaliai siekiant narystės NATO dėl Maskvos invazijos į Ukrainą. „Įtariama, kad du Rusijos naikintuvai MiG-31 pažeidė Suomijos oro erdvę Suomijos įlankoje, prie Porvo“, – sakoma ministerijos pareiškime.
2022-08-18

JT žmogaus teisių vadovė: rohinijų pabėgėliams dar nesaugu grįžti į Mianmarą

Bangladeše viešinti Jungtinių Tautų vyriausioji žmogaus teisių komisarė Michelle Bachelet (Mišel Bačelet) trečiadienį pareiškė, kad rohinjų pabėgėliams vis dar nesaugu grįžti į savo namus Mianmare. Beveik milijonas rohinjų pabėgėlių iš Mianmaro gyvena skurdžiose stovyklose pietų Bangladeše, kur jie pasitraukė, kai 2017 metais kaimyniniame Mianmare prasidėjo karinis puolimas.
2022-08-17

Iranas atmetė JAV kaltinimus dėl sąmokslo nužudyti Johną Bolstoną

Iranas ketvirtadienį atmetė „pramanytus“ JAV kaltinimus, kad šiitiška respublika organizavo sąmokslą nužudyti buvusį Baltųjų rūmų nacionalinio saugumo patarėją Johną Boltoną, norėdama atkeršyti už vieno svarbiausių savo pajėgų vadų nužudymą. Apie oficialius JAV kaltinimus buvo paskelbta jautriu momentu, kai Iranas svarsto per derybas Vienoje pateiktą „galutinį“ pasiūlymą atgaivinti 2015 metų sutartį, turinčią neleisti Teheranui susikurti branduolinio arsenalo.
2022-08-11

Per Kalėdas prie Vindzoro pilies sulaikytam arbaletu ginkluotam vyrui pareikšti kaltinimai

Jungtinės Karalystės policija antradienį jaunam vyrui, kuris ginkluotas arbaletu įsibrovė į Vindzoro pilies teritoriją, karalienei Elizabeth II ten leidžiant Kalėdas, pareiškė kaltinimus pagal 1842 metų Įstatymą dėl išdavystės.   20-metis Jaswantas Singhas Chailas iš Sautamptono miesto pietų Anglijoje taip pat kaltinamas grasinimu nužudyti ir puolamojo ginklo laikymu.
2022-08-02

Seksualiniu priekabiavimu kaltintą gydytoją teismas pabarė tik už netinkamą elgesį

Du medicininę apžiūrą dėl tinkamumo karo tarnybai Kauno regione ėję jaunuoliai – vaikinas ir mergina – norės kuo greičiau pamiršti susitikimą su gydytoju. Anot jų, šis per apžiūrą liepė jiems išsirengti, tada daryti pritūpimus, pasilenkti į priekį, uždavinėjo su patikra nesusijusius seksualinio pobūdžio klausimus. Nukentėjusiųjų įsitikinimu, visą tai gydytojas filmavo vaizdo kamera. Vis dėlto, ši seksualinio priekabiavimo byla turi netikėtą atomazgą.

Žiniasklaida: „Civinity“ akcininkui ir vadovui Deividui Jackai Latvijoje pateikti kaltinimai pinigų plovimu

Pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupės „Civinity“ akcininkui ir vadovui Deividui Jackai Latvijoje pareikšti kaltinimai dėl galimo pinigų plovimo Rygoje organizuotose liftų priežiūros konkursuose. Apie tai portalui vz.lt patvirtino pats D. Jacka.   D. Jacka portalui sakė, jog ilgą laiką šioje byloje turėjo liudininko statusą, nes pati „Civinity“ grupė kreipėsi į teisėsaugą dėl tyrimo inicijavimo.
2022-06-14

Dėl kaltinimų lyties diskriminavimu „Google“ teks atverti piniginę: sumokės 118 mln. dolerių

„Google“ sekmadienį pareiškė, jog džiaugiasi turėdama galimybę išspręsti kolektyviniame ieškinyje pareikštus kaltinimus, esą darbuotojoms moterims mokėjo mažesnį darbo užmokestį ir neskirdavo jų į aukštesnes pareigas, nors bendrovė ir nepripažino savo kaltės. 118 mln. JAV dolerių vertės taikos susitarimas apima apie 15,5 tūkst.
2022-06-13

Deppas parengė naują smūgį savo eks žmonai: pasakė, ką galvoja

Johnny Deppas teisme papasakojo apie Amber Heard kaltinimų poveikį jam ir sako, kad jis yra tas žmogus, kuris sako tiesą apie jų santykius. 58 metų aktorius padavė į teismą savo buvusią žmoną Amber dėl šmeižto. Johnny buvo paklaustas apie tai, kaip jautėsi klausydamas Amber teiginių per jos parodymus, rašoma mirror.co.uk.
2022-05-31

Pakruojo gyventojas kaltinamas pasisavinęs senovinį norvego automobilį

Pakruojo gyventojas kaltinamas pasisavinęs Norvegijos piliečiui priklausantį senovinį automobilį „Cadillac Deville Convertible“. Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 29-erių metų Pakruojo rajono gyventojas kaltinamas didelės vertės turto pasisavinimu, sukčiavimu, dokumento suklastojimu ir jo panaudojimu, ketvirtadienį pranešė prokuratūra.
Kriminalai 2022-05-19

Klaipėdos verslininkai kaltinami neteisėtai parūpinę leidimus gyventi Lietuvoje

Klaipėdos įmonės direktorius ir jo pavaduotoja kaltinami melagingu informacijos pateikimu, siekiant įgyti septyniems užsieniečiams leidimus laikinai gyventi Lietuvoje, dokumento suklastojimu bei jo disponavimu. Įmonės vadovas teisme privalės atsakyti ir už apgaulingą apskaitos tvarkymą. Įtarimai pareikšti ir juridiniam asmeniui, trečiadienį pranešė prokuratūra.
Kriminalai 2022-02-02

Utenos ligoninės vadovas: įtarimai dėl piktnaudžiavimo – staigmena

Utenos rajono meras socialdemokratas Alvydas Katinas sako, kad ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo Utenos ligoninėje jam buvo staigmena. „Man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus (...) Apie jokius piktnaudžiavimus, kažkokių darbo sutarčių sudarymus, tų dokumentų klastojimus pirmą sykį šiandien išgirdau“, – BNS trečiadienį teigė A. Katinas.
Į viršų