nuteistasis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuteistasis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuteistasis“.

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Ketvirtadienį į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, ketvirtadienį apie 15.45 val. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, į Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžo 1988 metais gimęs nuteistasis. Aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Lietuvos kalėjimų tarnyba.
Kriminalai 2024-03-08

Pravieniškėse kalinčio Artūro išpažintis: „Tik norėjau savo vaikams geresnio gyvenimo nei turėjau pats“

Pravieniškių 1-jame kalėjime bausmę atliekantis 31-erių Artūras savo kriminalinėje biografijoje suskaičiuoja apie 20 įrašų, susijusių su teistumais. Tiesa, iš tų 20 atvejų, tik 4 kartus vyras buvo siunčiamas už grotų bei nelaisvėje šiuo metu jau yra praleidęs kiek daugiau kaip 11 metų. Ir dar praleis mažiausiai 3 metus. Vyras tvirtina, kad už grotų vis patenka dėl tų pačių nusikaltimų – vagysčių ir sukčiavimų. O pirmąjį kartą sėdo būdamas 18 metų, kai susilaukė savo pirmosios atžalos.

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Ketvirtadienį į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis. Kaip pranešė Policijos departamentas, vasario 1-osios vakarą, apie 20.36 val. Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, į Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ajį kalėjimą negrįžo1985 metais gimęs nuteistasis. Įvykio aplinkybes aiškinasi Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Jurbarke sulaikytas į Pravieniškių kalėjimą negrįžęs nuteistasis

Policijos pareigūnai Jurbarke sulaikė ieškomą atviro tipo bausmės atlikimo vietos nuteistąjį, jis į Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžo pirmadienį. Organizuojamas 1987 metais gimusio nuteistojo grąžinimas į kalėjimą, pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba. Kaip skelbta, į Pravieniškių kalėjimą pirmadienį negrįžo du nuteistieji. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienio vakarą, 19.22 val.
Kriminalai 2024-01-23

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Penktadienį į bausmės vietą Pravieniškėse negrįžo nuteistasis. Kaip pranešė Policijos departamentas, 19.28 val. penktadienį Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, į Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ajį kalėjimą negrįžo 1986 metais gimęs nuteistasis. Aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Sulaikytas dar gruodį iš kalėjimo pabėgęs nuteistasis: slėpėsi daugiabučio rūsyje

Lietuvos kalėjimų tarnyba informuoja, kad sausio 12-osios dienos vakare buvo sulaikytas gruodžio 21 d. iš Pravieniškių 2-ojo kalėjimo pasišalinęs nuteistasis R. V., gimęs 1987 metais. Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno ir Vilniaus apskrities vyriausiųjų policijos komisariatais, atlikę tyrimą nustatė nuteistojo slapstymosi vietą ir jį sulaikė.

Kalinys užsiprašė 50 tūkst. eurų: tikina, kad patyrė infarktą ir 4 val. nesulaukė pagalbos

Nuteistasis Andrejus D. kreipėsi į teismą prašydamas priteisti jam 50 tūkst. eurų kompensaciją. Tokią žalą jis teigia patyręs, nes esą sutrikus širdies veiklai kelias valandas nesulaukė reikiamos pagalbos. Ieškovas nurodė, kad, atlikdamas bausmę Šiaulių tardymo izoliatoriuje (toliau – Šiaulių TI), 2021 m. vasario 27 d. apie 15 val. pajautė didelius skausmus krūtinės srityje, tačiau niekaip negalėjo išsikviesti pagalbos dėl tam skirto pagalbos mygtuko kameroje nebuvimo. Galiausiai 17 val.

Į Marijampolės kalėjimą negrįžo trims paroms į namus išleistas nuteistasis

Į Marijampolės kalėjimą negrįžo trims paroms į namus išleistas nuteistasis. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, penktadienio vakarą, 20.44 val., gautas pranešimas, kad Marijampolės kalėjimą, esantį Sporto gatvėje, negrįžo 37 metų nuteistasis. Jis trims paroms buvo išleistas į namus Kaune. Aiškinasi aplinkybes Aplinkybes aiškinasi Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Į Vilniaus kalėjimą negrįžusi nuteistoji rasta automobilyje Širvintų rajone

Į Vilniaus kalėjimą negrįžusi nuteistoji rasta automobilyje Širvintų rajone. Kaip skelbė Vilniaus apskrities policija, trečiadienį 16.24 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Rasų gatvėje, į Vilniaus kalėjimą negrįžo 2001 metais gimusi nuteistoji.  Tą pačią dieną 19.50 val. Širvintų rajone, kelio Vilnius-Panevėžys 46 kilometre, stovinčiame automobilyje „Seat“, surasta nuteistoji, kuri grąžinta į kalėjimą. Apklaustas 2003 metais gimęs automobilio vairuotojas.

Atviras nuteistojo Karolio interviu: laisvėje neturėjau nieko, bet patekęs už grotų praradau viską

Vos 27 metų Karolis šiuo metu atlieka bausmę Pravieniškių 1-jame kalėjime, pagal norvegišką modelį įkurtame TOG skyriuje. Galimybę būti čia šiuo metu turi 11 nuteistųjų. Šiame skyriuje didžiausias dėmesys skiriamas pakartotinai linkusių nusikalsti asmenų resocializacijai. Karolis už grotų atsidūrė dėl narkotikų, sukčiavimų ir vagysčių. Kaip tikina pats, tuo metu gyveno tarsi valkata ir toks gyvenimo būdas jam buvo prie širdies.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus kalėjime rastas suimto vyro kūnas

Vilniaus kalėjime trečiadienį rastas suimto vyro kūnas. Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko trečiadienį 16.45 val. Rasų gatvėje, Vilniaus kalėjime. Jame buvo rastas dėl sukčiavimo suimto vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Tyrimą atlieka Lietuvos kalėjimų tarnybos ikiteisminio tyrimo pareigūnai.

Dėl prastų kalinimo sąlygų nuteistasis užsiprašė 24 tūkst. eurų: teismas prašymą tenkino iš dalies

Vidmantas Š. kreipėsi į teismą su skundu, prašydamas priteisti iš Lietuvos valstybės 24 300 eurų neturtinei žalai, kilusiai dėl netinkamų kalinimo sąlygų Šiaulių tardymo izoliatoriuje (TI). Šią bylą nagrinėjo net dviejų instancijų teismai. Abu pripažino, kad sąlygos tikrai buvo netinkamos, tačiau tik aukštesnėje instancijos teismas nusprendė, kad vyrui turėtų būti priteista ir kompensacija. Tiesa, aukštesnės instancijos teismas Vidmantui vietoj prašytų 24,3 tūkst. priteisė tik 100 eurų.

Prisiminė akistatą su vienu žiauriausių Lietuvos žudikų Romu Zamolskiu: „Bandėm sulaikyti, bet gavom kulkų“

Panevėžio apygardos teisme – vieno ieškomiausių bėglio, žiauriais ir šaltakraujiškais nusikaltimais pagarsėjusio kauniečio Romo Zamolskio, byla. Per 40 tomų baudžiamąją bylą teisėjai atvertė po visą Lietuvą sukrėtusių nusikaltimų praėjus daugiau nei dviems dešimtmečiams. Tiesa, bylą Panevėžio teisėjai nagrinėja kaltinamajam už akių. Šaltakraujiškais nusikaltimais garsėjęs Zamolksis šiuo metu kali Rusijoje. Už Lietuvoje įvykdytus nusikaltimus jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Penktadienį į bausmės vietą Pravieniškėse negrįžo nuteistasis, šeštadienį pranešė Policijos departamentas.  15.31 val. Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad į Kaišiadorių rajone esantį Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžo 2004 metais gimęs nuteistasis.  Jis turėjo teisę vaikščioti be sargybos. Aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Lietuvos kalėjimų tarnyba.
Kriminalai 2023-10-14

Nuteistasis iš vieno kalėjimo sektoriaus į kitą bandė pernešti 10 gramų narkotikų

Nuteistasis Alytaus kalėjime iš vieno sektoriaus į kitą bandė pernešti dešimt gramų narkotikų. Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas G. P. paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį: pripažino jį recidyvistu ir subendrinus skyrė galutinę 13 metų laisvės atėmimo bausmę.
Kriminalai 2023-09-15

Pravieniškių nuteistasis įtariamas žiauriai pasielgęs su kate

Pravieniškių nuteistasis įtariamas žiauriai pasielgęs su kate. Pravieniškių 2-asis kalėjimas informavo, kad antradienį 40-metis nuteistasis galimai nužudė katę. Kaip pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba, aiškinantis aplinkybes, šiukšlių konteineryje kalėjimo teritorijoje buvo rasta negyva katė. Apie įvykį pranešė kitas nuteistasis, nelikęs abejingas žiauriam elgesiui prieš gyvūną.  Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu.
Kriminalai 2023-09-07

Kauno kalėjime, įtariama, nužudytas 21 metų nuteistasis

Kauno kalėjime mirė nuteistasis, įtariamas nužudymas. Kaip pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba, Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas Kauno kalėjimo nuteistojo mirties priežasčiai nustatyti. Nuteistasis kalėjime atliko jam paskirtą arešto bausmę.

Kalinių siautėjimas Pravieniškėse: vienas sužalojo pareigūną, kitas buvo įlipęs į apšvietimo bokštą

Galimai nuo narkotikų apsvaigęs nuteistasis užpuolė ir sužeidė Pravieniškių pareigūną. Kaip pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba, Pravieniškių 1-asis kalėjimas informavo, jog antradienį, apie 10 val., atviro tipo bausmės atlikimo vietoje 21 metų nuteistasis sužalojo Saugumo valdymo skyriaus vyresnįjį specialistą. Incidentas įvyko, kai pareigūnai vedė nuteistąjį į budėtojų dalį patikrinimui.

Pasieniečiai sulaikė išvykti į užsienį mėginusį nuteistąjį

Lietuvos pasieniečiai sulaikė į Vokietiją autobusu mėginusį išvykti nuteistąjį. Sekmadienio vakarą, 21.35 val., Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, į Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžo 53 metų nuteistasis Janošas Rumiencevas. Jis turėjo teisę vaikščioti be sargybos, tos dienos rytą, apie 5.40 val., jis išvyko į darbą. Su nuteistuoju nepavykus susisiekti, buvo paskelbta jo paieška. Tą pačią dieną, apie 21.35 val.
Kriminalai 2023-08-21

Išskirtinis projektas aukštyn kojomis apvertė kalinio gyvenimą: štai, kaip viskas vyko

Marijampolė šiandien pasiekė naują Lietuvos rekordą. Iš pradžių sumanyta išpaišyti tik dalį kalėjimo sienos, kad būtų ne tokia niūri. O vėliau piešinys tiek didėjo, kol galiausiai tapo rekordiniu. Agentūra „Factum“ patvirtino, kad Marijampolėje nuo šiol yra didžiausias piešinys ant sienos. Jis – daugiau nei 1000 kv. m. Beje, kalėjimą išgražino buvęs nuteistasis. Prieš trejus metus marijampolietis Ričardas Gruodis ėmėsi gražinti kalėjimo sieną.
Aktualijos 2023-08-20

Paskelbta paieška: į Šiaulių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimas informavo, kad liepos 13 dieną nustatytu laiku iš trumpalaikės išvykos negrįžo atviro tipo bausmės atlikimo vietos nuteistasis Ivan Lesnickij, gimęs 1984 metais. Su nuteistuoju susisiekti nepavyko, paskelbta jo paieška.

Iš pareigūnų tarnybinio automobilio Pravieniškėse pabėgo nuteistasis

Ketvirtadienį iš kalėjimo tarnybinio automobilio Pravieniškėse pabėgo nuteistasis. Incidentas įvyko apie 11.40 val. 1987 metais gimęs Jonas Rylovas buvo atvežtas į apklausą.
Kriminalai 2023-06-15

Iš Pravieniškių pasišalinęs nuteistasis vogė, pas jį rasta į narkotikus panašių medžiagų

Iš Pravieniškių kalėjimo pasišalinęs nuteistasis įtariamas įvykdęs vagystę Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, taip pat mieste pavogęs dvi rankines. Iš Pravieniškių 1-ojo kalėjimo atviro tipo bausmės atlikimo vietos sekmadienį pasišalino nuteistasis Jonas Rylovas, gimęs 1987 metais. Per patikrinimą dieną bausmės atlikimo vietoje vyras dar buvo. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, tądien, apie 14 val.
Kriminalai 2023-06-14

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Į Pravieniškių kalėjimą trečiadienio vakarą negrįžo nuteistasis, turėjęs teisę vaikščioti be sargybos, praneša naujienų portalas jp.lt. Kaip pranešė Policijos departamentas, po 17 val. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad į Kaišiadorių rajone esantį Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių kalėjimą negrįžo 53 metų nuteistasis. Aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Lietuvos kalėjimų tarnyba.
Kriminalai 2023-04-27

Pravieniškių kalėjimo nuteistasis sulaikytas po dviejų savaičių slapstymosi

Pravieniškių kalėjimo nuteistasis sulaikytas po dviejų savaičių slapstymosi. Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-asis kalėjimas informavo, kad antradienį Vilniaus policijos pareigūnų sulaikytas atviro tipo bausmės atlikimo vietos nuteistasis Gediminas Biliauskas. Nuteistasis laikinai izoliuotas. 31 metų vyro paieška buvo paskelbta balandžio 11 dieną.  Šis nuteistasis balandžio 11 dieną nustatytu laiku negrįžo į atviro tipo bausmės atlikimo vietą, vyras buvo išvykęs į darbą.
Kriminalai 2023-04-25

Konvojuojamo nuteistojo daiktuose Šiaulių pareigūnai aptiko draudžiamų daiktų

Šiaulių kalėjimo pareigūnai, atlikdami į įstaigą iš policijos areštinės pristatyto nuteistojo kratą, aptiko draudžiamų daiktų. Šiaulių kalėjimo budėtojai pranešė, kad ketvirtadienį priėmimo-paskirstymo skyriuje buvo atliekama krata iš Klaipėdoje esančios areštinės konvojuotam nuteistajam. Vyrui buvo pasiūlyta atiduoti daiktus, kurių nėra leidžiamų daiktų sąraše. Kaip skelbia Kalėjimų tarnyba, nuteistasis pareiškė tokių neturįs.
Kriminalai 2023-04-21

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis

Į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis. Kaip ketvirtadienį informavo Kauno policija, trečiadienį 21.39 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, į Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžo nuteistasis, gimęs 1988 metais. Aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Lietuvos kalėjimų tarnyba.
Kriminalai 2023-04-20

Įspėja dėl pavojingo nusikaltėlio: iš Marijampolės pabėgęs vyras – dar nerastas

Šeštadienio vakarą iš Marijampolės ligoninės pabėgo Marijampolės kalėjimo nuteistasis, praneša Lietuvos kalėjimų tarnyba. Pabėgęs kalinys Jevgenijus Vorobjovas – itin pavojingas. Jis yra teistas dėl 3 žmonių nužudymo bei daugiau nei 10 kitų sunkių nusikaltimų. Kalinys – 1982 m. gimęs Jevgenij Vorobjov. Nuteistojo požymiai: rudos akys, juodi plaukai, ūgis – 184 cm, apsirengęs ligoninės pižama.

Sulaikytas asmuo, įtariamas platinęs narkotikus Kauno kalėjime

Ketvirtadienį, kovo 23 d., Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai sulaikė asmenį, kuris kitiems asmenims galimai platino narkotines ar psichotropines medžiagas, praneša Lietuvos kalėjimų tarnyba. Tyrimo metu gauta duomenų apie tai, kad sulaikytas asmuo šias medžiagas galėjo platinti ir Kauno kalėjime laisvės atėmimo bausmę pusiau atviro tipo sąlygomis atliekantiems nuteistiesiems.

Paskelbta paieška: į Pravieniškių kalėjimą laiku negrįžo nuteistasis

Nustatytu laiku į Pravieniškių kalėjimą negrįžo nuteistasis, informuoja Lietuvos kalėjimų tarnyba. Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-asis kalėjimas informavo, kad kovo 19 dieną nustatytu laiku iš trumpalaikės išvykos į namus negrįžo atviro tipo bausmės atlikimo vietos nuteistasis Rokas Šimulynas, gimęs 1982 metais. Paskelbta nuteistojo paieška.

Per patikrinimą Pravieniškių kalėjime sužalotas kalinys prisiteisė kompensaciją: pateikė savo versiją

Įkalinimo įstaigoje sužalotas kalinys pateikė ieškinį Lietuvos valstybei, atstovaujamai Pravieniškių pataisos namų-atvirąjai kolonijai. Nukentėjęs vyras siekė prisiteisti 50 tūkst. eurų neturtinę žalą. Teismas pripažino, kad buvo peržengtos ribos ir nuteistajam priteisė 500 eurų kompensaciją. Tokį sprendimą nuteistasis apskundė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui. Skundą išnagrinėjęs teismas paliko galioti žemesnės instancijos verdiktą.

Buvęs nuteistasis savo broliui į kalėjimą bandė permesti telefonų ir laikrodį

Į Lietuvos kalėjimų tarnybos Kauno kalėjimo teritoriją per tvorą buvo permesti du paketai su draudžiamais daiktais, rašoma tarnybos pranešime spaudai. Kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai netruko sulaikyti per tvorą paketus permetusį asmenį. Paaiškėjo, kad jis – buvęs nuteistasis. Bausmę atlikęs vyras tokiu būdu ketino į kalėjimą perduoti siuntinį buvusiems likimo draugams, tarp kurių – ir tikras paketų metiko brolis.
Kriminalai 2023-02-07

Mirus nuteistajam artimieji priėmė kilnų sprendimą: dovanos gyvybę kitiems

Kauno klinikose mirusio Pravieniškių kalėjimo nuteistojo organai paaukoti donorystei, pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba. Pravieniškių 1-asis kalėjimas informavo, kad Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose, Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriuje, mirė nuteistasis, gimęs 1974 metais.

Iš Pravieniškių pabėgęs nuteistasis surastas Čekijoje

Iš Pravieniškių dar praėjusią vasarą pabėgęs nuteistasis rastas Čekijoje. Lietuvos kalėjimų tarnyba trečiadienį informavo, kad Čekijoje antradienį  sulaikytas Pravieniškių 1-ojo kalėjimo nuteistasis Justinas B., gimęs 1994 metais. Jo paieška buvo paskelbta pernai rugpjūčio 29 dieną. Vyras tądien nustatytu laiku negrįžo į įkalinimo įstaigą iš Rumšiškių sveikatos centro.  Buvo paskelbta nuteistojo paieška.
Kriminalai 2023-01-18

Prašo visuomenės pagalbos: į Pravieniškių pataisos namus negrįžo nuteistasis

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija informavo, kad lapkričio 21 dieną įkalinimo įstaigą negrįžo nuteistasis E. D. Vyras gimęs 1987 metais. Nuteistasis buvo išleistas į trumpalaikę išvyką į namus, tačiau sugadino elektroninio stebėjimo prietaisą – apykoję. Paskelbta vyro paieška.

Į Pravieniškių pataisos namus negrįžo nuteistasis

Antradienį dingo Pravieniškių pataisos namų nuteistasis, praneša policija. Lapkričio 15 d. 14.45 val. Kauno apskr. VPK gautas pranešimas, kad nuteistasis (g. 1998 m.) į pataisos namus negrįžo.
Kriminalai 2022-11-16

Į Pravieniškių pataisos namus negrįžo du nuteistieji, vienas rastas neblaivus

Ketvirtadienį į Pravieniškių pataisos namus negrįžo du nuteistieji, vienas jų sulaikytas neblaivus Kaune. Kaip pranešė Policijos departamentas, 18 val. 9 min. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad į Pravieniškių pataisos namus–atvirąją koloniją negrįžo 23 metų nuteistasis. Jis tą pačią dieną buvo išleistas į gydymo įstaigą. Apie 18 val. 15 min.
Kriminalai 2022-10-28

Į Pravieniškes negrįžo nuteistasis

Kalėjimų departamento pareigūnai ieško į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją negrįžusio nuteistojo. Ketvirtadienį, po 19 val., Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją negrįžo 54 metų nuteistasis. Jis turėjo teisę vaikščioti be sargybos. Įvykio aplinkybes aiškinasi ir paiešką vykdo Kalėjimų departamento pareigūnai. Nuteistieji iš pusiaukelės namų ir atvirųjų kolonijų pasišalina kiekvieną savaitę.
Kriminalai 2022-09-30

Jau 23 metai už grotų ir dar laukia 20: Vytautas teigia buvęs vienas pirmųjų telefoninių sukčių Lietuvoje

Šiuo metu 42 metų Vytautas Ažukas už grotų atsidūrė vos tik sulaukęs pilnametystės. Viskas prasidėjo nuo plėšimo už kurį buvo paskirtas realus laisvės atėmimas. Bet įkalinimo įstaigoje vyras norėjo užsidirbti lengvų pinigų, todėl pradėjo apgaudinėti laisvėje esančius žmones. „Buvau vienas iš pirmųjų telefoninių sukčių Lietuvoje“, – teigia V. Ažukas. Tad bausmė už naujus nusikaltimus jau būnant įkalinimo įstaigoje tik ilgėjo.

10 metų kalėjimo nuteistas Valdemaras: tik atvykus, man patarė „išmokti čia gyventi“

Marijampolės pataisos namuose 10 metų įkalinimo bausmę atliekantis 65-erių Valdemaras griežtai atsisako kalbėti apie nusikaltimą, dėl kurio atsidūrė už grotų. „Patekau čia prieš 2,5 metų. Tačiau nenorėčiau kalbėti apie patį nusikaltimą. Man dar liko 7,5 metų. Ir tai yra pirmas teistumas“, – pokalbį pradėjo nuteistasis. Vyras iki nusikaltimo gyveno Vilniuje. Po teismo verdikto jis trumpam atsidūrė Pravieniškės, o tada įsikūrė Marijampolės pataisos namuose.

Į pataisos namus negrįžęs nuteistasis sulaikytas neblaivus

Į Pravieniškių pataisos namus negrįžęs nuteistasis neblaivus sulaikytas Kaune. Antradienio vakarą, 20 val. 18 min., Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad į Pravieniškių pataisos namus negrįžo 52 metų nuteistasis. Tą patį vakarą, apie 21 val. 20 min., nuteistasis buvo sulaikytas Kaune, Chemijos gatvėje. Jam nustatytas 2,50 promilės neblaivumas. Vyras grąžintas į Pravieniškių pataisos namus.
Kriminalai 2022-08-24

Į pataisos namus negrįžęs nuteistasis sulaikytas neblaivus

Į Pravieniškių pataisos namus negrįžęs nuteistasis neblaivus sulaikytas Kaune. Antradienio vakarą, 20 val. 18 min., Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad į Pravieniškių pataisos namus negrįžo 52 metų nuteistasis. Tą patį vakarą, apie 21 val. 20 min., nuteistasis buvo sulaikytas Kaune, Chemijos gatvėje. Jam nustatytas 2,50 promilės neblaivumas. Vyras grąžintas į Pravieniškių pataisos namus.
Kriminalai 2022-08-24

Švedija pirmąkart išduos Ankarai Turkijos pilietį nuo ginčo dėl stojimo į NATO pradžios

Švedijos vyriausybė ketvirtadienį pranešė, kad perduos Ankarai Turkijos pilietį, nuteistą dėl sukčiavimo pasinaudojant kreditinėmis kortelėmis. Tai pirmas žinomas ekstradicijos atvejis nuo to laiko, kai Turkija pagrasino įšaldyti Švedijos siekį įstoti į NATO. Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pagrasino blokuoti Švedijos ir Suomijos stojimą į NATO, jei jos neįvykdys kelių reikalavimų, įskaitant reikalavimą išduoti žmones, Ankaros laikomus teroristais.
2022-08-11

Į Pravieniškes iš darbo nesugrįžo nuteistasis

Ketvirtadienį į Pravieniškių pataisos namus iš darbovietės negrįžo nuteistasis. 19 val. 34 min. Kauno apskrities vyriausiasis policijos pranešė, kad į Pravieniškių pataisos namus iš darbovietės negrįžo 29 metų nuteistasis. Kalėjimų departamente pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vengimas atlikti arešto, laisvės atėmimo bausmę arba sugrįžti į kardomojo kalinimo vietą.
Kriminalai 2022-07-22

Iš ligoninės pasprukti bandęs nuteistasis sukėlė chaosą: į konvojaus pareigūnus sviedė lovą

Į ligoninę dėl gydytojo konsultacijos atvežtas nuteistas Darius E. sukėlė tikrą chaosą. Bandydamas pasprukti jis suskaldė stiklines duris, o vėliau priešinosi ir sužalojo jį sutramdyti bandžiusius konvojaus pareigūnus. Darius E. buvo kaltinamas tuo, kad atlikdamas laisvės atėmimo bausmę, tyčia sugadino svetimą turtą bei vartojo fizinį smurtą prieš jį konvojavusius pareigūnus. Taip pat jis pasikėsino pabėgti iš jo laikymo vietos.

Sulaikytas į Pravieniškių atvirąją koloniją negrįžęs nuteistasis: slapstėsi 3 mėnesius

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija informavo, kad birželio 17 dieną buvo sulaikytas Tadeuš Višnevski. Atvirojoje kolonijoje bausmę atliekančio nuteistojo paieška buvo paskelbta, kai 2022 m. kovo 16 d. jis buvo išleistas pas medikus ir negrįžo. Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos dėkoja policijos pareigūnams, sėkmingai vykdžiusiems nuteistojo paiešką.

Paskelbta nuteistojo paieška: nesugrįžo išleistas į darbą

Policijos pareigūnai praneša, kad birželio 16 d. apie 20 val. 52 min. gautas pranešimas, kad į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją negrįžo nuteistasis (g. 1978 m.). Jis tą pačią dieną buvo išleistas į darbą. Paskelbta nuteistojo paieška. Aplinkybės aiškinamos.
Kriminalai 2022-06-17

Alytaus pataisos namų nuteistasis pasišalino iš darbo vietos

Alytaus pataisos namai informavo, kad birželio 9 dieną gavo pranešimą iš bendrovės, kad joje dirbantis atvirosios kolonijos nuteistasis Tomas Liutkus, gimęs 1993 metais, pasišalino iš darbo vietos. Paskelbta T. Liutkaus paieška.
Kriminalai 2022-06-09

Kaune – sulaikymo operacija: sučiuptas į pataisos namus negrįžęs nuteistasis

Antradienį Kaune – sulaikymas. Pareigūnai sugavo į Pravieniškių atvirąją koloniją negrįžusį asmenį. 2022-06-07 apie 17.00 val. Kauno AVPK Kauno m. Nemuno PK pareigūnai, Kaune PC „Šilas", adresu Šv. Gertrūdos g. 37, sulaikė nuteistąjį Deividą Babkovič, gim.
Kriminalai 2022-06-07

Nuteistojo sulaikymo operacija Kaune: pareigūnai vyrą turėjo traukti iš rūbų spintos

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai trečiadienį pranešė sulaikę iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pasišalinusį Luką Rabašauską. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantis nuteistasis buvo ieškomas, kai šeštadienį savavališkai pasišalino iš atvirosios kolonijos, skelbia Kalėjimų departamentas.
Kriminalai 2022-05-18
Į viršų