Specialiame reportaže buvę vadovai ragina gyventojus likti namuose ir taip apsisaugoti nuo koronavirusinės infekcijos grėsmės.

„Mieli Lietuvos žmonės, taip, kaip kreipiausi į jus prieš 30 metų sausio 13-ąją, kai ginkluotas priešas tyčiojosi ir norėjo mūsų pražūties. Dabar priešas nematomas, bet jo aukos krenta kasdien“, – teigia pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas prof. V. Landsbergis.

Tuo metu prezidentas V. Adamkus priduria, kad dabartinė epidemiologinė situacija žymi kraupią statistiką.

„Ligoninės jau perpildytos. Medikai turi rinktis, kurį koronavirusu sergantį žmogų gelbėti pirmą. 100 tūkst. sergančių, beveik tūkstantis mirusiųjų. Kraupioje statistikoje pirmaujame Europoje“, – antrina prezidentas V. Adamkus.

Buvusi šalies prezidentė D. Grybauskaitė teigė, kad įvesti ribojimai – tai galimybė grįžti į mums įprastą gyvenimą.

„Tai – ne skaičiai, tai – žmonių likimai. Tai mūsų tėvai, draugai, broliai ir sesės. Kai kurių jau neišgelbėsime, bet likusius kitus – dar galime. Įvesti dideli ribojimai, bet tai yra tam, kad galėtume greičiau grįžti į mums įprastą gyvenimą. Todėl būtina jų laikytis, kad išsaugotumėme save ir savo artimuosius“, – specialiame kreipimesi dėsto prezidentė D. Grybauskaitė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad, griežtinant karantiną, Lietuvoje nuo trečiadienio uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto prekių, apribojamas žmonių išvykimas iš namų be svarbios priežasties, tačiau šeimoms bus leidžiama palikti namus pasivaikščioti atvirose vietovėse savivaldybės ribose, nesusitinkant su kitais žmonėmis. Taip pat bus draudžiamas ir ne maisto parduotuvių darbas, išskyrus prekybą internetu.

Karantinas Lietuvoje pratęsiamas iki sausio 31 d.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-12-16 15:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga Grybauskaitei ir Šimonytei kažkas rašo kalbas, vos ne žodis į žodį tas pats. O tam ožiui Lanzbergiui iš vis tylėti, dar nukriošęs senis reiškiasi. Vienintelis pagarbos vertas vadovas tai Adamkus
Atsakyti
-15

e
egis
2020-12-16 15:25:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu niekaip neprisimenu, kad ozy, kas butu rinke, i Lietuvos vadovus....
Atsakyti
-4

N
Nematau nei
2020-12-16 15:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
vieno prezidento.Matau ti kazkieno statytinius.Jei tiksliau,tai marionetes.O smuikininkas is vis tik muzikantas.Jis NIEKADA nebuvo ir nebus prezidentu!Jis yra niekas.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (43)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų