Šimonytė neskuba galvoti apie alkoholio draudimų atsisakymą: tai nėra svarbiausias gyvenime klausimas

Premjerė Ingrida Šimonytė siūlo neskubėti diskutuoti apie pavienius alkoholio draudimus ir jų atsisakymą. Jos teigimu, visas alkoholio draudimų priemones reikia vertinti kompleksiškai ir tada galvoti apie jų keitimą.

Du Seimo nariai „darbiečiai“ siūlo atsisakyti praėjusioje Seimo kadencijoje valstiečių įvesto reikalavimo sekmadieniais alkoholiu nebeprekiauti nuo 15 valandos.   

„Tikrai nemanau, kad tai yra svarbiausias gyvenime klausimas ir apie tai reikia dabar gaišti laiką diskutuojant. Esame ne kartą diskutavę apie alkoholio draudimų peržiūrą komplekse. Pirmiausiai reikia įsivertinti visas priemones, kurios buvo pastaruoju laikotarpiu priimtos, jų veiksmingumą, ir tada apsispręsti dėl komplekso keitimų, o ne dėl kiekvienos priemonės atskirai.

Nes čia vienas vėlins pabaigą, kitas ankstins pradžią, trečias dar kokį apribojimą norės panaikinti ar įvesti. Manau, kad tai nėra konstruktyvi diskusija. Tai tikrai nėra dabar svarbiausias man gyvenime klausimas, ar galima prekiauti alkoholiu sekmadienį“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Alkoholio kontrolės įstatymo pataisą Seime registravo Andrius Mazuronis ir Vytautas Gapšys. Liberalizuoti prekybą alkoholiu sekmadieniais siūloma nuo 2021-ųjų gegužės. 

Dabar sekmadieniais alkoholio galima įsigyti nuo 10 val. iki 15 val., kitomis dienomis – iki 20 valandos. Seimas 2018-ųjų birželį sutrumpino prekybos alkoholiu laiką: darbo dienomis ir šeštadieniais jo leido įsigyti nuo 10 iki 20 val., sekmadieniais – nuo 10 iki 15 valandos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų