Boksininko Petrausko kritika gėjų eitynėms: visą gyvenimą šeima buvo vyras ir moteris

Gedimino prospekte šurmuliuojanti eitynėms už lygybę, Bernardinų sode surengtas kitas renginys – „Tradicinės šeimų eitynės“. Tiesa, keliasdešimt šeimų su mažyliais ne gatvėmis žygiavo, o pasitelkę į pagalbą klouną Vytautą linksminosi pievelėje šalia fontano. Ir nors akcijos rengėjai dievagojasi tiesiog surengę šeimos šventę, nesiedami jos su gėjų, lesbiečių ar transeksualų eitynėmis, daugelis atėjusių liejo tulžį ant visai greta pajudėjusios daugiatūkstantinės minios su vaivorykštės spalvų vėliavomis.

Lygiai dvyliktą Bernardinų sode prie fontano į šeimas su vaikais kreipėsi vaivorykštės spalvomis pasidabinęs klounas Vytukas.

„Šioj žemėj visiems vietos užteks. Aš spalvotas. Bet aš spalvotas vardan linksmybių. Va, mano čia Lietuvos vėliavos spalvos“, – sakė klounas Vytautas.

(103 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje prasidėjo eitynės už lygybę

O štai renginio organizatorius sako jau prieš trejus metus rengęs panašią akciją Kaune, tad paprašius šeimoms, šventę kartoja ir Vilniuje.

„Pagrindinis mūsų su šeima pasivaikščiojimo tikslas yra ta žinutė apie tai, kad yra mano galva, man, tradicinė šeima, yra vertybė. Ta šeima, kai vyras ir moteris susituokia iš meilės. Meilėje gimsta vaikai. Jie auga savo tėvynės patriotais dorais piliečiais“, – TV3 žinioms kalbėjo Kristupas Krivickas, renginio organizatorius.

Pats idėjos iniciatorius dievagojasi nemėginantis šiuo renginiu nieko supriešinti. Esą tiesiog sukvietė šeimas pabūti drauge. Nors neslepia, nepritariantis gėjų ir lesbiečių eitynėms.

„Reklamose rašo, kad „mes esame šeima“, na tai aš neprotestuoju. Juk kiekvienas žmogus jeigu jis jaučiasi kosmonautu, jis gali užrašyti – aš esu kosmonautas“, – teigė K. Krivickas.

Nepasitenkinimą gėjų ir lesbiečių eitynėmis lieja ir daugiau atėjusių į „Tradicinės šeimos“ šventę. Tarp jų ir boksininkas Evaldas Petrauskas.

„Visą gyvenimą šeima tai buvo vyras ir moteris. Čia nesuprantu net kokie dalykai“, – sakė E. Petrauskas.

REKLAMA

Kiek po vidurdienio šalia šių šeimų ima būriuotis eitynių „Už lygybę“ dalyviai. Pasak Krivicko, jie esą net ir laiką paankstino, ir susibūrimo vietą pasirinko būtent ten kur rinkosi ir tradicinių šeimų atstovai. Pastarieji tai neigia.

„Mes net nežinojom, kad jie čia renkasi, net nežinojom, kad renkasi, net neįdomu“, – teigė vienas renginio dalyvių.

Renkantis eitynių už lygybę dalyviams, daugiau stiprinamos ir policijos pajėgos. Tačiau jokių incidentų šioje vietoje, kaip sako pareigūnai, nėra. Kiek tiksliai šeimų dalyvavo šventėje, nežino ir idėjos iniciatorius. Mat sako nieko neregistravęs, jungtis esą galėjo kiekvienas norintis. Tik pats renginys, atsižvelgiant, kad šeimos su mažyliais, truko vos kelias valandas.

Išsamiau - TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
l
labai keista
2019-06-08 20:34:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodėl šiti žmonės eina į gatves ,viešas vietas ,kad pademonstruoti savo seksualinius santykius?Nuo kada tai daroma viešai ?Jų apnuoginti kūnai ir intymios vietos ,elgesys netinkamas viešai vietai (glamonėjimaisi ,bučiniai ,vulgarūs judesiai ir ttt)gal turi irgi ribas visuomenėje?Ar jau žmonėms reiks bėkti iš miesto dėl jų ir išvešti vaikus ?Kokia čia tolerancija -niekas jų neskriaudžia ,gali dirbti ,gyventi ir namie daryti ką nori ,bet eiti su savo problemom į gatvę ir pateikti tai ,kaip kažkokį privalumą ???
Atsakyti
-4

A
Aušra
2019-06-08 20:42:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei jiems patinka vilkintis tarpusavyje tegu dulkinas į. Bet vaikai turi augti tradicinėse šeimose o ne homosksualiose.
Atsakyti
-3

A
Aušra
2019-06-08 22:35:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va dar kaimuose ir yra tas tikras suvokimas apie šeimą. O vat miestuose vien svingeriu ir narkomanu ir visišku degradu pritonai.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų