Blinkevičiūtė patvirtino – dalyvaus LSDP pirmininko rinkimuose

Europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė patvirtino dalyvausianti Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko rinkimuose.

„Tikiu, kad Lietuvai būtinai reikalinga stipri, moderni, atvira socialdemokratų partija, ir manau, kad turiu tą patirtį“, – BNS penktadienį savo sprendimą dalyvauti partijos vadovo rinkimuose patvirtino V. Blinkevičiūtė.

Pasak jos, socialdemokratai turi daug ką nuveikti „kada mes galvojame, kaip gyvena mūsų žmones, ar jie turi pakankamai geras kokybiškas darbo vietas, gauna gerus atlyginimus, gali išlaikyti šeimas ir vaikus, ar smulkus ir vidutinis verslas gali dirbti““.

„Ir tikrai socialdemokratai šitoje srityje turime daug dirbti ir esu pasiryžusi ir tikrai dalyvausiu partijos pirmininko rinkimuose“, – teigė V. Blinkevičiūtė.

Ji taip pat tvirtino, kad darbas Briuselyje vadovauti partijai netrukdytų. 

Pirmasis apie V. Blinkevičiūtės sprendimą dalyvauti partijos vadovo rinkimuose pranešė naujienų portalas 15min.lt penktadienį publikuotame interviu su politike.

Sprendimą, kad varžysis partijos vadovo rinkimuose, yra paskelbęs politologas Liutauras Gudžinskas. Jis pranešė savo kandidatūrą kelsiantis siekdamas diskusijos.

Be minėtų socialdemokratų, į partijos pirmininkus yra iškelti Seimo narė Orinta Leiputė, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius ir europarlamentaras Juozas Olekas.

Kandidatų į Socialdemokratų partijos pirmininkus kėlimas suplanuotas iki kovo 28 dienos.

Sausio pabaigoje apie atsistatydinimą iš LSDP pirmininko pareigų po partiečių kritikos pranešė Gintautas Paluckas. Partijos taryba tuomet laikinuoju pirmininku išrinko Jonavos merą M. Sinkevičių.

Jis socialdemokratams vadovaus iki gegužės 29 dieną vyksiančio suvažiavimo, kurio metu bus patvirtintas naujai išrinktas partijos pirmininkas. M. Sinkevičius pats sakė neketinantis dalyvauti partijos pirmininko rinkimuose. 

LSDP pirmininkas bus renkamas tiesiogiai partijos narių, pirmasis rinkimų turas numatytas balandžio 22–25 dienomis. Partijos pirmininkas renkamas dvejų metų kadencijai.


Rašyti komentarą...
V
Vaje
2021-03-05 21:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
negazdinkit panelės Blynaitės, jai ir Briuselyje gerai - matot, kaip nustėro ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų