Nacionalinė kovos su korupcija programa bus svarstoma antrąkart, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Balandžio 5 d. vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys pirmininkaus Tarpžinybinei komisijai kovai su korupcija koordinuoti.

Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti iš naujo svarstys Nacionalinės kovos su korupcija programos (NKKP) 2006 m. įgyvendinimo priemonių plano ataskaitą.

Sausio pabaigoje vykusiame komisijos posėdyje svarstant šią ataskaitą buvo pasigesta konkretumo. Komisijos netenkino NKKP įgyvendinimo rezultatai, todėl buvo nurodyta ataskaitą papildyti konkrečia informacija apie tai, kokia institucija ir dėl kokių priežasčių, vykdydama NKKP priemonių planą, neatliko būtinų darbų, ir pateikti aiškius siūlymus, kaip užtikrinti, kad programa būtų vykdoma.

"Ataskaitoje turi būti aiškiai įvardyta, kuri institucija ko nepadarė, o tuomet reikės peržiūrėti kovos su korupcija priemonių planą, paspartinti tuos darbus ir griežčiau reikalauti juos vykdyti, nurodant aiškius terminus: kas ir iki kada turi būti padaryta. Kova su korupcija yra ypač akcentuota koaliciniuose 14-osios Vyriausybės susitarimuose, todėl komisija imsis itin griežtai kontroliuoti, kaip vykdomas Nacionalinės kovos su korupcija priemonių planas. Rezultatai prasti ir delikatus tonas jau netinkamas", – VRM pranešime cituojamas vidaus reikalų ministras.

REKLAMA

Be to, rytoj vyksiančiame posėdyje Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti nustatys prioritetines kovos su korupcija kryptis, svarstys siūlymus dėl naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymo projekto, aptars Politinių partijų ir rinkimų kampanijų finansavimo skaidrumo ir tinkamo finansavimo kontrolės užtikrinimo koncepciją.

Vidaus reikalų ministro vadovaujama Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti renkasi kas du mėnesius. Komisiją sudaro Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės saugumo departamento, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, Policijos departamento, Valstybės kontrolės, LR Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros, Generalinės prokuratūros, Ūkio, Teisingumo bei Finansų ministerijų ir savivaldybių atstovai, sakoma pranešime.

 


Rašyti komentarą...
R
Rudis
2007-04-04 12:38:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai taiklus straipsnio pavadinimas!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų