Biržų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminius tyrimus dėl rankinių vagysčių iš senyvo amžiaus moterų.

Sausio 10-osios vakarą Biržuose, Vytauto gatvėje, nepažįstamas jaunuolis iš 83-ejų metų biržietės rankos ištraukė rankinę ir pabėgo. Rankinėje buvo mobiliojo ryšio telefonas, 1300 litų ir asmens dokumentai. Nuostolis - 1550 litų.

Sausio 16-osios vakarą J. Žemaitės ir Dagilio gatvių sankryžoje iš nugaros pusės pribėgę du jaunuoliai iš 87-erių biržietės rankų taip pat ištraukė rankinę ir nubėgo. Rankinėje buvo piniginė su 20 litų, raktų ryšulys, įvairios nuolaidų kortelės. Nuostolis - 20 litų.

Biržų policijos kriminalistams pavyko nustatyti asmenis, kurie sutemus gatvėse užpuldinėjo senyvo amžiaus moteris.

Grupė 13-14 metų amžiaus biržiečių, pribėgdavo prie moterų, pagrobdavo rankines su visu jose buvusiu turtu. Paaugliai pasirinktą moterį stebėdavo ir, nutaikę patogų momentą, čiupdavo. Nuo tų pačių paauglių viena nukentėjusiųjų nukentėjo ir 2012 metų sausį. Dalį pagrobtų daiktų pavyko rasti.

Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, tikslinama, ar minėti paaugliai nepadarė daugiau nusikaltimų.

 


Rašyti komentarą...
P
PP
2013-01-24 15:35:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dažnai policijos pareigūnai Lietuvoj nedidelių vogimų ir plėšimų aiškinimąsi darbą daro vangiai ,atžagariomis rankomis.Todėl ir auga ,veši vis didėjantys nusikaltimai. Reik manyt to nesugeba kontroliuoti aukštieji policijos vadai . Kai viešai yla išlenda iš maišo ,tik tada suriebėję ponai sujuda...
Atsakyti
0

b
beenkaip
2013-01-24 22:56:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grb.Skaitytojei ar esate pastebe kai lietuvoje dedami straispsniai. PVZ.Nu pagavo koki tia pirma karta vagenti,idejo straipsni dydelem raidem parsyta nusikaltelio vardas ir pavarde ir ciut foto nera,pagavo tikra vagi ir jaustraipsnis mazom raidem ir nusikaltelio tik inicjalai. Tai ko ju nededa nuotrauku ir neraso pilno vardo ir pavardes. Pradetu tiap daryti zmones zinoto katro saugotys ir amtytu babtes kurios laivo savo laiko skiriai lange pasisedet, bet kai pareigunai dirba rankoj ranka su bandytias taip bus toliau taip.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų