Biržuose nusikaltėliai supjaustė visas keturias pareigūno automobilio padangas Ministras kreipėsi į generalinį komisarą

Pareigūnų įvairūs pavojai tyko ne tik darbo metu – kerštingi piktadariai gali jų tykoti bet kada.

Kovo 2 d. naktį Biržuose, aplinkos apsaugos inspektoriaus nuosavo namo kieme, buvo supjaustytos visos keturios jo automobilio padangos. Apie sugadintą asmeninį turtą pranešta policijai. Manoma, kad išpuolis susijęs su pareigūno darbu gamtos apsaugos srityje.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis kreipėsi į Policijos departamento policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį ir paprašė užtikrinti aplinkos apsaugos pareigūnų saugumą. Tokio veiksmo paskatino imtis įvykis Biržuose, kai buvo supjaustytos aplinkos apsaugos pareigūno asmeninio automobilio padangos.

„Kova su pažeidėjais intensyvėja, svarbu ją tęsti toliau, bet turime būti pasiruošę viskam, todėl ir kreipiausi į generalinį komisarą ir paprašiau užtikrinti, kad kaltininkai būtų kuo skubiau surasti ir nubausti. Tai bus aiški žinutė, kad tokie dalykai nebus toleruojami“, – sako aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

Aplinkos ministerijai sugriežtinus gamtos apsaugos kontrolę ir padidinus gamtos ištekliams padarytos žalos apskaičiavimo įkainius, brakonieriai ne kartą kliudė vykdyti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę, įžeidinėjo pareigūnus ir naudojo fizinę prievartą prieš juos, naikino valstybės turtą, bandydami išvengti atsakomybės už padarytus pažeidimus.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2014-03-07 10:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiausiai V. Mazuronis perlenkė lazdą su savo nepakeliamomis baudomis , ir prasideda kerštas. Gerai ,kad iki šiol neįvyko ginkluotų konfliktų medžioklėj ar žvejyboj pavaldiniams vykdantiems aplinkos ministro nurodymus. O lazda visad turi ir turėjo du galus. Pareigūnas,vykdantis įstatymą taip pat turi turėti ir savo galvą.
Atsakyti
0

z
zveris
2014-03-07 10:42:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
va taip ir reikia
Atsakyti
0

z
zveris
2014-03-07 10:42:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuoliai birzieciai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų