Biržuose nuo Covid-19 netikėtai užgeso medikės gyvybė: liga progresavo itin greitai

Covid-19 pasiglemžė dar vieno mediko gyvybę – pirmosiomis metų dienomis Biržų rajono savivaldybės poliklinika neteko ten dirbusios 68-erių gydytojos odontologės. Kolegos stebisi – liga užklupo netikėtai ir progresavo itin greitai.

Medikė dirbo Pabiržės ambulatorijoje. Biržų rajono savivaldybės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja Jurgita Augustavičienė tv3.lt sako, jog žinios apie kolegės ligą bei mirtį užklupo itin netikėtai.

„Daktarė atostogavo ir atostogų metu susirgo. Pasijuto blogai, tada švenčių metu kreipėsi į ligoninės priėmimo skyrių ir po to, kaip suprantu, jos būklė labai staigiai pablogėjo“, – pasakoja J. Augustavičienė.

Pirmuosius simptomus gydytoja pajuto antrąją Kalėdų dieną, į ligoninę pateko sunkios būklės. Ji esą turėjo ir gretutinių lėtinių ligų. 

„Negaliu pasakyti, nuo ko daktarė mirė, kokia ta tiksli priežastis. Mes jos neklausėme nieko, ji atostogavo, nelindome. Kitas dalykas, turėjo gretutinių lėtinių ligų. Nežinome, kuri ta pagrindinė mirties priežastis yra.

Kažkiek slogavo, dar kažkas, matyt, sunegalavo ir viskas. O paskui tos šventės, visi šeimos ratuose, daugiau niekas su ja ir nesukontaktavo. Kiek girdėjau tas nuogirdas, kad jos daktarė stebėjosi, kad taip greitai pablogėjo“, – teigia poliklinikos direktoriaus pavaduotoja.

Kadangi gydytoja nespėjo pabendrauti nei su kolegomis, nei su Nacionaliniu visuomenės centru (NVSC), nėra tikslios informacijos, nuo ko ji galėjo užsikrėsti, kokius kontaktus galėjo turėti, ar kiek laiko sirgo.

Tai pirmoji mirtis, susijusi su Biržų rajono savivaldybės poliklinika. Biržietės gydytojos odontologės gyvybė užgeso sausio 4 d.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1993 nauji COVID-19 atvejai, mirė 28 žmonės. Registruota 1718 pasveikusių žmonių.

Iš viso Lietuvoje registruoti 156 tūkst. 539 COVID-19 atvejai, 87 tūkst. 963 asmenys pasveiko, 65 tūkst. 566 – tebeserga.

REKLAMA

Nuo koronaviruso iš viso mirė 2119 žmonių. 


Rašyti komentarą...
E
Eik
2021-01-08 15:29:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu kliedesi su savo nesamonem.
Atsakyti
0

P
Patriotas
2021-01-08 18:20:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis rašo mirė nuo koronos, o kolegos straipsnį rašo, kad nežino nuo jo mirė. Tai kam tada sakyti nuo koronos???
Atsakyti
-1

A
Anupras
2021-01-08 15:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar daugiau tegul skiepijasi neaiskiomis vakcinomis.... ne tiek mir Lt bananų salis nug nesako dėl ko mirė???
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų