Bilotaitė mato galimybę atnaujinti vairavimo egzaminus „Regitroje“

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė mato galimybę atnaujinti „Regitros“ vairavimo egzaminus. Šie sustabdyti, kol tęsiasi karantinas.

Pirmadienį Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija aptarė naujausią epidemiologinę situaciją šalyje bei įvertino naujausius policijos duomenis.

„Kadangi rodikliai ir situacija nėra tokia, kad mes [karantino švelninimą] galėtume svarstyti, šiandien aptarėme situaciją, susijusią su „Regitros“ egzaminų organizavimu. Kadangi tai yra išgyvenimo kai kuriems žmonėms klausimas ir būtinybė, pasižiūrėjome, kaip mes esame pasiruošę, jeigu būtų suteikta galimybė egzaminus organizuoti“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo A. Bilotaitė.

Vis dėlto ministrė pažymi, kad galutinį sprendimą turės priimti Vyriausybė.

„Matome, kad visi saugumo ir kiti dalykai galėtų būti užtikrinti. Bet sprendimą leisti ar neleisti jau priims Vyriausybė“, – sakė A. Bilotaitė.

Vyriausybei priėmus sprendimą pratęsti karantiną ir esamus ribojimus dėl praktikos egzaminų, jie „Regitroje“ kol kas nebus atnaujinami. Šiuo metu praktikos egzaminų vykdymas sustabdytas iki kovo 31 d., tačiau ši data gali keistis Vyriausybei priėmus atskirus sprendimus dėl karantino sąlygų švelninimo.

Būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiui ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.


Rašyti komentarą...
h
hehd
2021-03-01 13:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taksi issikviest galima ir taksi sedet vaziuot. Troleibusu vaziuot galima ir autobusu mieste. I parduotuve uzeit galima. Prie seimo pasifotografuot lauke be kaukes galima. O i Regitra laikyti vaoravimo egzamino negalima. - kuo skirias Regitros automobilis nuo Taksi? Arba kodel ministerijoj gali uzeit darbuotojai ne i savo kabinetus? Kodel jiem tai yra leidziama turetu but uzdrausta iki kovo 31
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų