Bilotaitė įvertino Nausėdų poelgį per šventes: dabar nėra draudžiama grįžti

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė neteigia, kad Nausėdų šeima pažeidė karantino taisykles, kuomet prezidento Gitano Nausėdos ir Dianos Nausėdienės per Kalėdas iš užsienio atvyko aplankyti jų dukra.

Anot A. Bilotaitės, karantino apribojimai nedraudžia grįžti tautiečiams iš užsienio. 

„Matyt, dabar nėra draudžiama grįžti. Tą žmonės daro, matyt, grįžta iš kitų šalių į Lietuvą. Matyt, kiekvieno žmogaus, kiekvieno, kiekvienos šeimos yra apsisprendimas“, – žurnalistams pirmadienį sakė A. Bilotaitė.

Vis dėlto karantinas numato, kad namuose gali būti tik to paties šeimos ūkio nariai. Ministrė atkreipia dėmesį, kad situacijai dėl Covid-19 Lietuvoje tebesant sudėtingai, tautiečiai turėtų elgtis atsakingai.

„Žinant, kad Lietuvoje yra tokia sudėtinga situacija, kad Lietuva pirmauja pagal susirgimų skaičius, grįžti čia, į Lietuvą, reiškia, kad yra didelė rizika susirgti ir turėti problemų su sveikata. Žinant mūsų sveikatos sistemos sudėtingą situaciją, siūlyčiau įsivertinti tuos dalykus ir tas galimas rizikas“, – sakė A. Bilotaitė.

Portalas tv3.lt primena, kad portalas 15min gruodžio 24 d. paskelbė, jog pas Nausėdas šventėms iš Vokietijos grįžo jų vyresnioji dukra. Tiesa, pats šalies vadovas prieš šventes tautiečius ragino likti namuose ir paisyti karantino apribojimų.


Rašyti komentarą...
D
Dar
2020-12-28 16:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pas mūsų vaikai tai negali atvykti ir švęsti kas jis toks yra per vienas
Atsakyti
-5

y
yyyyy
2020-12-28 16:02:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
....turėtų rodyt pavz. Prezidentas, bet elgesi , kaip tie kurie netiki virusu.......gaila, kad ne visi lygūs mūsų gerovės valstybėj....
Atsakyti
-10

a
2020-12-28 15:59:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai visiems tada reikėjo leisti sugrįžti,išverstaskūtė...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų