Baltarusiškos bulvių košės siuntoje – 0,5 mln. vertės kontrabanda

Baltarusiškos bulvių košės siuntoje muitininkai aptiko beveik 0,5 mln. eurų vertės cigarečių kontrabandą.

5

Pirmadienį Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė didelę cigarečių kontrabandą, gabentą ją paslėpus sausos bulvių košės siuntoje.

Patikrinę krovinį rentgenu, muitininkai dalyje dėžių rado baltarusiškas cigaretes – preliminariais duomenimis – apie 127 tūkst. pakelių, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Apie 23 val. 30 min. į Medininkų kelio postą vilkiku DAF atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo ketinantis tranzitu per Lietuvą į Latviją gabenti 12 tonų sausos bulvių košės krovinį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baltarusiškos bulvių košės siuntoje – kontrabanda

Tačiau mašiną rentgeno kontrolės sistema patikrinusiems muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad kai kuriose dėžėse gali būti slepiama kontrabanda.

Pradėjus detalų krovinio patikrinimą, paaiškėjo, kad dalyje dėžių vietoj bulvių košės išties pilna baltarusiškų cigarečių „Minsk“ ir „NZ Gold“ pakelių.

Išankstiniais duomenimis, mėginta įvežti apie 127 500 pakelių nelegalių rūkalų, jų vertė su mokesčiais – daugiau nei 446 tūkst. eurų.

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Vilkikas ir nelegalus krovinys sulaikyti, mašiną vairavęs Baltarusijos pilietis irgi buvo sulaikytas dviem paroms. Trečiadienį jis buvo paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų