Avariją sukėlęs 80-metis vairuotojas stabdančius pareigūnus... apvažiavo

Garbaus amžiaus vairuotojas ne tik sukėlė eismo įvykį, bet ir paspruko iš įvykio vietos. O policijai bandant vairuotoją sustabdyti, šis apvažiavo kelią užblokavusį tarnybinį automobilį per melioracijos griovį.

Apie šį įvykį pranešusi Tauragės policijos atstovė spaudai Gintarė Paulauskienė daro išvadą, kad pastarasis įvykis šiam 80-mečiui kaip vairuotojui buvo paskutinis.

Vėlų antradienio vakarą ties Pagramančiu garbaus amžiaus vyriškio vairuojamas automobilis „Škoda Octavia“ kliudė priešinga eismo juosta važiavusį „VW Golf“. Pastarojo automobilio vairuotoja, policijos pareigūnė, važiavo Šilalės, senolis – Tauragės link. Prasilenkdamas su priešais atvažiuojančia mašina „Škoda“ automobilis numušė „VW Golf“ automobilio veidrodėlį. Eismo įvykį sukėlęs „Škoda“ vairuotojas savo kelionę tęsė nė nestabtelėjęs. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, gavę pranešimą apie įvykį, garbaus amžiaus vyriškio vairuojamą automobilį stabdė maždaug už 10 kilometrų nuo eismo įvykio vietos.

Jie šiam vairuotojui tiesiog tarnybiniu automobiliu užtvėrė kelią. Tačiau aštuoniasdešimtmetis buvo „ne pėsčias“: vairuotojas kelią užtvėrusį policijos automobilį tiesiog apvažiavo per šalia kelio esantį melioracijos griovį. Netrukus vis tik senolį policijai pavyko sučiupti. Sulaikytas vairuotojas pareigūnams paaiškino, kad suprato, jog kliudė priešais atvažiuojantį automobilį, tačiau nemanė padaręs nusižengimą. Dar išradingesnis buvo senolio paaiškinimas, kodėl jis nestojo, jį stabdantiems policininkams. 80-metis, pasirodo, labai skubėjo namo.

Tauragės apskrities VPK atstovė spaudai G.Paulauskienė sako, kad už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos senoliui gresia bauda nuo trijų iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.


Rašyti komentarą...
o
ot ir
2014-02-01 21:58:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepaimsi senolio :)
Atsakyti
0

A
Algirdas
2014-02-02 10:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
policininkai privalėjo susisiekti su partijos "nusipelnę gyventi geriau" štabu.Ko gero seniui buvusi sovietinė valdžia buvo leidusi važinėti kur nori ir kaip nori. Žodžiu policija turėjo išsiaiškinti ar neužsirovė ant buvusio funkcionieriaus. Jei taip,tai atsiprašyti ir paleisti,nes teismuose jį išteisins,o policininkai galėtų turėti nemalonumų.
Pamenu sovietiniais laikais tokie partiniai bonzos ir jų klerkai turėjo vairuotojų teises supakuotas į storo celofano futliarus,kuriuos negalėjo įveikti tuometiniais komposteriais....
Užsirovė policininkai...
Atsakyti
0

A
As
2014-02-02 00:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo, del menkniekio prisiskalde zmogelis malku.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų