Aurelijus Veryga. Sezoninė vakcina Lietuvą pasieks apie spalį

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pastaruoju metu aktyviai savo akimirkomis dalijasi socialiniuose tinkluose. Visai neseniai jis paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kad ministras nusiskuto plaukus, taip solidarizuodamasis su vėžiu sergančiu ministru ir kitais sergančiais pacientais. Dabar – nuotrauka, kurioje matyti, jog A. Veryga pasiskiepyjo.

Apie tai TV3 studijoje kalbėjo žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir ministras A. Veryga.

Ministre, matėme, kad socialiniuose tinkluose parodėte savo nuotraukas, kad pasiskiepyjote. Nuo ko skiepyjotės ir kodėl tokiu metu?

Kadangi tenka būti dideliuose žmonių kolektyvuose, tai pasiskiepyjau nuo gripo. Jau yra atkeliavusi komercinė vakcina, už kurią žmonės susimokėję gali pasiskiepyti. Dar nebuvau pasiskiepyjęs nuo erkinio encefalito, tai gavau pirmą skiepą. Apie spalio mėnesį Lietuvą turėtų pasiekti ir sezoninė vakciną, kurią perka ligonių kasa. Tada raginsime žmonės ateiti ir skiepytis, nes gydymo įstaigos jau tuos poreikius yra išsakę.

Kokią vakciną mes įsigijome? Girdime, kad Australijoje siaučia baisus gripas, jau nusinešęs daug gyvybių. Jau ir pernai buvo kalbama apie tai. Kokią vakciną pirkome šiemet?

Šiemet yra nupirkta keturvalentė vakcina, kuri dengia baisųjį A tipo gripo virusą, kuris skirtingai negu pernai vyravęs B tipas, duoda daugiau komplikacijų. Ši vakcina tikrai dengs tą tipą. Ji ir buvo nupirkta pagal visas rekomendacijas.

Dabar – jūsų šukuosena. Praeitą savaitę sukilo nemažas šurmulys, kai jūs nusiskutote plaukus. Ponas Masiulis jus kritikavo, bet dabar pats sako, kad ketina skustis plaukus. Kaip jūs žiūrite į tą situaciją?

Man nelabai svarbu, ką mano mano kolega Masiulis. Ar kritikuoja, ar jis kirpsis, ar nesikirps. Aš tikrai tai padariau ne dėl Masiulio. Aš paaiškinau, kodėl taip pasielgiau – solidaruodamasis tiek su premjeru, tiek su kitais pacientais, kurie serga onkologinėmis ligomis. Vėliau socialiniame tinkle mačiau, kad komentavo ir tie, kurie serga alopecija. Tai yra tie, kurie tų plaukų ir neturi. Sureagavo, kad gal ir antakius reikėtų man nusiskusti. Kodėl ne? Vasarą bus jų stovyklos, jų renginiai, tai nebūtų sudėtinga.

Daugiau žiūrėkite video reportaže.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2019-09-24 17:39:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pramiegojo Veryga tinkamą laiką vakcinai pirkti. Jau dabar serga vaikai ir suaugę žmonės. Na ir ministras nevykėlis
Atsakyti
0

I
I PENSIJA
2019-09-25 11:39:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
NU IR NEVYKELIS SITAS MINISTRAS PLIKIS:
Atsakyti
0

m
ment
2019-09-25 11:41:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
mentas skvernas nusiskuto ir ministrai turi nusiskust.Gal i zona ruosiasi jie? uz darbelius savo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų