Atvykę gelbėti nukritusį parasparnio pilotą, gelbėtojai sutriko išvydę netikėtą vaizdą

Jėgos aitvaru Panevėžio rajone vėją gaudęs jaunuolis taip išgąsdino vietos gyventojus, kad šie sportininkui iškvietė visas gelbėjimo tarnybas. Jėgos aitvaro neatpažinę kaimo gyventojai pamanė, kad į ežerą nukrito parasparnis ir skęsta žmogus.

Susikrimtęs panevėžietis Dangis ant tvenkinio kranto paskutinį kart mėgina pagauti stipresnį vėjo gūsį. O dar prieš gerą akimirką vyras manė, kad visą popietę galės kuo ramiausiai papramogauti su jėgos aitvaru. Tačiau tik sukėlė vienus nesklandumus. Nespėjus pasidžiaugti aitvaru, prie tvenkinio netrukus sugužėjo tarnybos.

Ant gana didelio tvenkinio su aitvaru smaginęsis pramogautojas dėl pasikeitusios vėjo krypties žnegtelėjo į vandenį ir liko kurį laiką plūduriuoti. Tačiau kai kuriems aplinkiniams gyventojams pasirodė, kad nutiko kone siaubinga nelaimė. Puolę skambinti pagalbos numeriu šie paprastą aitvarą tiesiog supainiojo su parasparniu.

Kad tai tariama parasparnio avarija, tarnybų gelbėtojai suprato tik atvykę prie tvenkinio. Iš vandens išsiropštusiam vyrui beliko stebėtis, kad kažkas paprastą aitvarą galėjo palaikyti rimta skraidykle. Be reikalo sukeltas vėjas prajuokino ir vietos jaunimą.

Tuo metu vietiniai sako, kad nėra čia ko labai stebėtis - atkampesnių kaimų žmonės nėra pratę matyti tokių vandens instrumentų.

Vandens pramogautojas sulaukęs netikėto gelbėtojų vizito susijaudino ne juokais. Šis prasitarė, kad išvydusi žmona jo už tai nepaglostys.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų