Atkeliauja savaitgalis: džiuginančiai šilumai kelią pastos nemalonus reiškinys

Paskutinė savaitės darbo diena Lietuvoje saulėta. Oro temperatūra rodo, kad Lietuvoje Bobų vasara tikrai apsilankė. Sinoptikai teigia, kad savaitgalį oro temperatūra bus kiek vėsesnė, tačiau pagrindiniu akcentu taps lietus. Jo bus praktiškai visoje Lietuvoje.

Penktadienio vakarą Lietuvoje dangus bus giedras, tačiau temstant pradės niaukstytis pajūryje, vėliau ir kitur. Kurį laiką po vidurnakčio pajūryje pradės lyti ir lietus pamažu smelksis į rytus. Iki ryto apims visą Žemaitiją ir Suvalkiją. Kai kur gali lyti gana smarkiai.

Šeštadienio rytą žemi debesys apims visą šalį, lietus pamažu apims ir visą rytinę šalies dalį. Vietomis gali lyti ir gana smarkiai. Vakarinėje šalies pusėje tuo metu jau atsiras pragiedrulių, lis tiktai kai kur ir neilgai.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus visai kitokie. Nakties pradžia dar giedra, bet vėliau apsiniauks, o netrukus po vidurnakčio pradės pajūryje. Iki ryto lietus apims visą vakarinę šalies dalį. Dieną daugiau lis šalies rytuose, vakaruose jau tik vietomis. Oras naktį atvės iki 7–9, prie jūros bus apie 12 laipsnių, dieną šils iki 13–15, rytuose liks apie 11 – 12 laipsnių šilumos", – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį bus debesuota su pragiedruliais, vidutiniškai vėjuota ir kartkartėmis vis palis. Naktį vyraus apie 10–12, dieną bus iki 13–15 laipsnių šilumos. Pirmadienį slėgis bus žemas, debesuota, vėjas nepastovios krypties, silpnas, ir visą parą lietinga. Naktį vėl atvės iki 10–12, dieną šils iki tų pačių 13–15 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų