Penktadienio orų kontrastai – nuo šalnų iki +18

Dabar stiprėja ir į rytus savo įtaką plečia vakaruose esantis ciklonas, o rytuose iki šiol buvusi aukšto slėgio sritis silpsta. Tačiau jos įtakos dar pakaks, kad Lietuvoje penktadienį būtų saulėta, o ciklonas mums nukreips labai šiltų orų bangą iš pietų. Atmosferos fronto lietaus debesys mus pasieks poryt.

Ketvirtadienio vakarą debesų tikrai neatsiras, be to, giedras dangus išliks ir per visą naktį. Tai reiškia, kad lietaus tikrai nebus, tačiau vietomis, labiau tikėtina jog šalies pietuose ir kai kur vakaruose gali suboluoti nelabai tirštas rūkas. Rytų vėjas bus labai silpnas.

Paryčiais gali būti šalnų, jos labiau tikėtinos šalies rytuose. Tačiau ryto valandomis jos greitai pranyks ir stos dar viena graži saulėta diena. Vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas plukdys mums šiltą orą iš pietų.

„Kitaip tariant, numatoma tiesiog puiki rudens diena. Ir naktį, ir dieną dangus bus menkai debesuotas, dažnai ir visai giedras, dėl to naktis bus žvaigždėta, o diena – saulėta. Žinoma, lietaus nebus, tačiau naktį kai kur bus rūko ir nesmarkių šalnų. Oras naktį atvės iki 1 – 3, prie jūros bus apie 6 šilumos, vietomis, daugiausia šalies rytuose bus šalnų, o dieną šils iki 16 – 18 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienio naktį pradės lyti šalies vakaruose, dieną lietaus debesys nukeliaus per visą šalį. Kurį laiką gali lyti visur ar beveik visur ir vietomis tas lietus bus ne toks jau menkas. Naktį vyraus 6 – 8, prie jūros bus apie 11 šilumos, bet rytuose bus tiktai 3 – 5 laipsniai; dieną vyraus 13 – 15 laipsnių šilumos. Sekmadienį ciklono įtaka išliks, ir naktį, ir dieną kartkartėm tai šen, tai ten palis neilgai trunkantis lietus. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Naktis gana šilta, apie 9 – 11, prie jūros apie 14 laipsnių, dieną vyraus 14 – 16 laipsnių šilumos, kur nors galbūt ir šiek tiek daugiau.

Ką gi, savaitės pabaiga bus rudeniška, dabar svarbiausia penktadienio rytą atsikelti anksčiau ir nusigremžti apšalusius automobilio langus. 


Rašyti komentarą...
R
RimaBar
2019-10-09 10:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia nuostabaus?Viskas yra,kaip ir priklauso būti rudenį.Tik gaila,kad bobu vasara kažkodėl pabūgo ateiti,gal dėl me to# vajaus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų