Artėja šilumos banga: pavasaris pasirodys visu gražumu vietomis šils iki +18

Rytoj didžiojoje Europos dalyje orus lems aukšto slėgio sritis, žemas slėgis bus tiktai šiaurėje.

Dėl aukšto slėgio visame žemyne vyraus giedri, dieną saulėti orai, debesų ir kritulių bus nedaug.

Vakarinėje žemyno dalyje kaupiasi dar viena šilumos banga. Lietuvą ji pasieks ne rytoj, o poryt.

Artimiausią naktį lietaus debesų juosta neskubėdama keliaus per visą šalį, todėl kurį laiką lis visur, dažniausiai lietus bus negausus. Vietomis boluos rūkas. Dieną palis tik kai kur ir vėl negausiai.

Oro temperatūra šiąnakt visai neskubės kristi, visą laiką laikysis tarp 5 ir 7 laipsnių šilumos. Dieną orai gana sparčiai šils ir įdienojus vyraus jau 10 – 12 laipsnių, tiktai prie jūros bus apie 5 – 7 šilumos – juk Baltija dar vėsi.

„Kitaip tariant, rytoj bus maloniai šilti orai. Naktį palis visur, dažniausiai visai nedaug. Vietomis suboluos rūkas. Dieną palis tik kai kur, bet ir vėl labai nedaug. Oras naktį atvės iki 5 – 7 laipsnių, dieną šils iki 10 – 12, prie jūros bus apie 5 – 7 laipsnius šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Trečiadienio naktį kur nors gali nukristi vienas kitas lašas lietaus, bet ir jo tikimybė menka; dieną lyti neturėtų. Naktį atvės iki 5 – 7 laipsnių, dieną vyraus 15 – 17 ar net 18 laipsnių, tiktai prie pat jūros bus apie 8 – 10 šilumos. Ketvirtadienį palis, greičiausiai ir vėl nelabai gausiai.

Naktį vyraus 3 – 5 laipsniai, dieną bus tarp 8 ir 10 laipsnių, tik pietinėje šalies dalyje dar liks 13 – 15 šilumos. Ketvirtadienį atėję, saikingai šilti orai išliks iki pat savaitės pabaigos.

„Ką gi, ir lietaus bus nedaug, ir šilumos sulauksime nemenkos – vien geros žinios“, – sako N. Šulija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų