Artėja orų permainos – po savaitgalio viskas bus kitaip

Orus Europoje dabar lemia vienas didelis ciklonas ir viena aukšto slėgio sritis. Ciklonas žemyno vakaruose lemia debesuotus, lietingus vidutiniškai šiltus orus. Aukšto slėgio srities centre yra giedra. Lietuvoje giedra tikrai nebus, kaip ir šiandien, čionai plauks žemyno gilumoje atvėsę orai iš pietryčių.

Ketvirtadienį Lietuvoje buvo pilki, vėjuoti orai. Kažkur kaptelėjo lašas lietaus ar dulksnos. Artimiausią naktį ne kaži kas tepasikeis – dangus bus pilkas, be jokių pragiedrulių. Visą laiką pūs stiprus pietryčių vėjas, kuris vėliau naktį dar labiau sustiprės. Krituliai, tiksliau, dulksna įmanoma, bet mažai tikėtina.

Penktadienį pastebimų permainų tikriausiai nebus – dangų dengs žemų pilkų debesų apklotas, pūs žvarbus stiprokas pietryčių vėjas, tiesa, gal kiek silpnesnis nei naktį. Kaip ir naktį, kritulių tikimybė bus labai nedidelė.

„Kitaip tariant, numatomi nemalonūs orai. Ir naktį, ir dieną dangų dengs žemi pilki debesys, pragiedrulių ar prašviesėjimų tikimybė menka. Ir naktį, ir dieną menkų kritulių tikimybė bus labai menka, tačiau visą laiką pūs stiprus, žvarbus pietryčių vėjas. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 3 šalčio rytuose iki 3 šilumos vakaruose, dieną temperatūra tiesiog nekils“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį ir sekmadienį orai iš esmės nesikeis – bus sausi, vėjuoti, dėl to žvarbūs, ypač šeštadienį, kai naktį vyraus 3–6 laipsniai šalčio, dieną bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 šilumos. Sekmadienio naktį vyraus 1–3 šalčio, dieną vyraus 1–2, prie jūros maždaug 3 laipsniai šilumos. Ir visą laiką bus vėjuota, todėl ir žvarbu.

Ką gi, kvėptelės žiemiška žvarba. Geroji žinia, kad po savaitgalio orai bus švelnesni, vėl primins rudenį, o ne žiemą.


Rašyti komentarą...
R
RIMABar
2019-11-21 22:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekantri tu,ponia žiema,
nevaryk rudens kš kiemo.
Per tave tik vienos bėdos
,.Viešnia būsi per kalėdas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų