Armonaitė: kalbėti apie tai, kokių ministerijų norime, būtų neatsakinga

Valdančiosios koalicijos dalimi ketinanti tapti Laisvės partija atsisako kalbėti apie savo trokštamas valdyti ministerijas. Anot partijos lyderės Aušrinės Armonaitės, trys koaliciją buriančios partijos pirmiausiai turėtų susitarti dėl programinių nuostatų.

Laisvės partija Seimo rinkimuose iš viso iškovojo 11 mandatų ir kartu su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščioniais demokratais ir Liberalų sąjūdžiu formuos valdančiąją koaliciją.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rytas po rinkimų – Laisvės partijos spaudos konferencija

„Norėčiau, kad formuojant koaliciją mes susitartume dėl tikslų ir tada kalbėtume apie priemones, ir tada apie kėdes. Mes kalbėjome apie švietimą, ekonominę laisvę, žmogaus teisių problemas. 

Šiandien pasakyti, kad norėtume į vieną ar kitą ministeriją, manau, būtų labai neatsakinga. Ir nenorėčiau to daryti“, – rytą po rinkimų kalbėjo A. Armonaitė.

Ji patikino, kad partija net neskaičiavo, kiek ministerijų ar postų Seime jai priklausytų.

„Ne, neskaičiavome, jokių formulių neišvedinėjome ir panašiuose skaičiavimuose nedalyvavome“, – pridūrė A. Armonaitė.

Kaip žinia, Liberalų sąjūdis įvardino norintis trijų postų: Seimo pirmininko, Aplinkos, Švietimo, mokslo ir sporto bei Ekonomikos ir inovacijos ministerijų kėdžių.

Tiesa, Laisvės partija pripažįsta, kad kai kuriais klausimais rengiant Vyriausybės programą su koalicijos partneriais gali tekti eiti į kompromisus. Tačiau A. Armonaitė tikisi, kad darbai, kurie nenuguls Vyriausybės programoje, bus įgyvendinti Seime.

„Nuoširdžiai norime įgyvendinti tuos projektus, apie kuriuos paskelbėme. Klausimas, ar jie visi turi būti Vyriausybės programoje. Dalis jų gali puikiai atsirasti koalicijos sutartyje. Tų pokyčių sieksime Seime“, – patikino A. Armonaitė.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-26 11:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk švietimo ministerijos juk tikrai prašysi: viena iš svarbiausių partijos krypčių - diegti jaunimui pedoseksualų ideologiją.
Atsakyti
-1

I
Irena
2020-10-26 11:35:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
ARMONAITĖ KOVOS , KAd būtų galima jsunimą įtraukti į narkotikus ir ,,homosek,, reikia bėgt ir rėkt
Atsakyti
0

O
OLia
2020-10-26 11:32:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimo tualetų aušrytei plaut, o ne ministeriju dairytis. bent svaru bus. vistiek apie ruras kalbos sukasi.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų