Armonaitė įvardijo, kurie verslai pirmiausia turėtų atnaujinti veiklą

Lietuvoje Vyriausybei siūloma pratęsti karantiną iki vasario 28 d. Iš karantino ketinama išeiti palaipsniui, atsižvelgiant į sergamumą Covid-19 šalyje. Prioritetinėmis sritimis bus laikoma sveikatos apsauga, švietimo paslaugos bei atlaisvinimai verslui.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pirmadienį savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo informacija, kokius siūlymus ji teikia Vyriausybei.

Pateikiame visą ministrės įrašą, publikuotą socialiniame tinkle.

„Šiandien svarstėme Sveikatos ministerijos pasiūlytą karantino ribojimų atlaisvinimo planą. Šią savaitę ministerijos teiks savo pasiūlymus šiam planui.

Jau šiandienos posėdyje pristačiau Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pirmuosius pasiulymus vasario mėnesiui (įsigaliojimo datos būtų siejamos su susirgimų skaičiais):

1. Pirmiausiai ir kuo greičiau - leisti veikti lauko kalnų slidinėjimo centrams. Tokių centrų Lietuvoje yra šeši. Pagrindiniai reikalavimai būtų: paslaugos teikiamos tik su išankstine rezervacija, ribojamas klientų skaičius, slidinėjimo įranga nenuomojama, užtikrinti periodinę keltuvų dezinfekciją; saugūs atstumai tarp slidininkų.

2. Leisti veikti grožio paslaugoms (kirpimo ir manikiūro), kai yra 1 klientas ir 1 paslaugos teikėjas. Užtikrinant ne mažesnį, kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotą.

3. Leisti veikti parduotuvėms (įskaitant kioskus ir paviljonus), turinčioms tiesioginį įėjimą iš lauko arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės klientai, kai vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip 1 pirkėjas ir yra užtikrinamas klientų srautų valdymas prie parduotuvės įėjimo.

Toks yra Ekonomikos ministerijos matymas vasario mėnesiui, tačiau dėl to dar turime diskutuoti su Sveikatos ministerija, ekspertais ir Vyriausybėje“, – rašo A. Armonaitė.


Rašyti komentarą...
H
Hgh
2021-01-25 14:05:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausiai ir kuo greičiau - leisti veikti lauko kalnų slidinėjimo centrams.!!!
Kam jie reikalingi? Turbut kaz kas seime turi toki bizni. Eina jie sikt, uzpiso.
Atsakyti
-6

j
jonas
2021-01-25 13:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel tas pats kaip ir pavasari. Turintis 50m2 negales dirbti odideli rykliai prasom,mat mat durys ne tokios.
Atsakyti
-3

B
Brakonierius
2021-01-25 14:20:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pliurpia visą mėnesį . Kas padaryta? Nieko.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų