Gairės

armonaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „armonaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „armonaitė“.

Armonaitė apie Matijošaičio skandalą: siūlau kolegos elgesį įvertinti visu griežtumu

Paaiškėjus, jog Seimo „laisvietis“ Marius Matijošaitis už parlamentinei veiklai skirtas lėšas įsigijo įvairios kompiuterinės ir garso technikos, Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė tokį politiko elgesį vertina labai blogai. „Situaciją vertinu labai blogai. Kaip ir savo kolegos Mariaus Matijošaičio elgesį“, – raštu Eltai atsakė A. Armonaitė.

Armonaitė viliasi, kad su „SpaceX“ bendradarbiavimas tvirtės

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė norėtų, kad Lietuvos intensyvus bendradarbiavimas su JAV kosmoso bendrove „SpaceX“ augtų ir tvirtėtų.  „Lietuvos įmonės jau dabar bendradarbiauja su šia kosmoso bendrove, „Starlink“ startavo Lietuvoje. Norime, kad šis intensyvus bendradarbiavimas nuolat augtų ir tvirtėtų.
2024-02-02

Armonaitė po susitikimo su „European Energy“: projektai turi būti suderinti su visuomene

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad kiekvienas būsimas investicijų projektas Lietuvoje turi būti suderintas su vietos bendruomene.  „Kiekvienas projektas turi būti suderintas su visuomene, su bendruomene, tai ir apie tai kalbėjomės“, – ketvirtadienį po susitikimo su Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ vadovais BNS sakė A. Armonaitė.
2024-01-25

Armonaitė: su „Rheinmetal“ vyksta intensyvūs ir labai detalūs pokalbiai

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad su Vokietijos ginkluotės koncerno „Rheinmetall“ atstovais vyksta intensyvūs ir detalūs pokalbiai dėl naujos gamyklos Lietuvoje statybos.   „Kalbamės toliau su „Rheinmetal“, bet jokių detalių negaliu komentuoti“, – ketvirtadienį BNS sakė A. Armonaitė, motyvuodama informacijos jautrumu.
2024-01-25

Armonaitė susitiks su galimų investuotojų „European Energy“, „Rheinmetall“ atstovais

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį Vilniuje susitiks su dviejų didelių potencialių investuotojų Lietuvoje atstovais.  Ministrės darbotvarkėje skelbiama, kad ji kalbėsis su Danijos atsinaujinančios energetikos kompanijos „European Energy“ vadovu Eriku Andersenu ir Danijos ambasadore Lietuvoje Grete Sillasen (Gretė Silasen).  A. Armonaitės darbotvarkėje numatytas ir susitikimas su kitais galimais investuotojais, kurių ministerija neskelbia.
2024-01-25

Armonaitė: į Lietuvą atėjus „Plug and Play“, šalimi pradėjo domėtis tarptautinis rizikos kapitalas

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teigia, kad JAV startuolių akceleravimo įmonės „Plug and Play“ atėjimas į Lietuvą paskatino didžiųjų tarptautinių rizikos kapitalo ir akseleratorių susidomėjimą šalimi. Visgi, ji paminėjo, kad nors šiuos rinkos žaidėjus bandoma pritraukti į Lietuvą, dar negalima jų įvardinti. „Kai atėjo „Plug and Play“, daugiau vardų pradėjo domėtis Lietuva ir sakyti, kad nori čia ateiti. Tokių vardų, kuriuos visi žino, nors dar negaliu jų įvardinti.
2024-01-22

Armonaitė: gynybos pramonės plėtrai būtina panaikinti perteklinius ribojimus

Gynybos pramonės įmonėms Lietuvoje sunku plėstis, nes nėra kur testuoti kuriamų technologijų, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Pasak jos, būtina naikinti perteklinius ribojimus ir suteikti galimybę gynybos įmonėms prieiti prie finansų ir kapitalo. „Sako rinka, kad jeigu galėtume testuoti technologijas, pavyzdžiui, mūsų kariuomenės infrastruktūroje turimoje, ankstyvoje stadijoje, būtume galėję adapduoti tuos produktus, greičiau vystyti ir augti.

Armonaitė su Šveicarijos gynybos startuoliu aptars dronų gamybą Lietuvoje

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė gynybos sektoriaus Šveicarijos startuoliui „Unmanned Defence Systems“ pristatys Vyriausybės planus siekiant stiprinti šalies gynybos pramonę. Susitikime su „Unmanned Defence Systems“ įkūrėjais ketvirtadienį ministrė susipažins su įmonės kuriamais bepiločiais orlaiviais ir aptars jų gamybos perspektyvas Lietuvoje, BNS pranešė ministerija.

Armoniatė: gerėjantys Kinijos ir Lietuvos prekybos santykiai – trapūs

Prieš dvejus metus Kinijai įvedus prekybos apribojimus Lietuvai dvišalės prekybos padėtis stabilizuojasi, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė. Vis dėlto Aušrinė Armonaitė perspėja, kad tas stabilumas yra trapus. „Šiuo metu situacija stabilizuojasi, bet, kaip ir visada, kai darai verslą su komunistiniais režimais ar kitokias, negali būti tikras nei dėl savo nuosavybės, nei dėl tos partnerystės stabilumo“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A. Armonaitė.

Armonaitė: Laisvės partija liks valdančiojoje koalicijoje tol, kol bus arčiau sprendimų

Laisvės partija liks valdančiosios koalicijos sudėtyje tol, kol partija bus arčiau sprendimų, sako jos pirmininkė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. „Kol mes matysime, kad esame arčiau sprendimų, tol ir dalyvausime šitoje valdančiojoje koalicijoje ar ateities valdančiosiose koalicijose“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A. Armonaitė.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų