Apsnigtą automobilį valiusiam vilniečiui šauta į sėdynę

Trečiadienį vakare Vilniuje įžūliai susidorota su vyru – jam peršauti sėdmenys. Užpultasis skubiai operuotas.

Apie šaudynes ir sužeistą vyrą aikštelėje Talino gatvėje buvo pranešta 20.28 val. Policijos departamentas praneša, kad į ligoninę atvežtas 1985 metais gimęs vyras dėl šautinių žaizdų sėdmenyse buvo iškart operuojamas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apsnigtą automobilį valiusiam vilniečiui šauta į sėdynę

Pirminiais duomenimis, šautinės žaizdos padarytos šratų. Žaizdos greičiausiai nėra paviršinės – įvykio vietoje ant sniego liko nemažai kraujo. Šaudynių vietą naktį apžiūrėjo ekspertai, atvyko pareigūnai su metalo ieškikliu – buvo ieškoma gilzių, šaudmenų dalių ir kitų tyrimui svarbių įrodymų.

Žmonės sako, kad išgirdę triukšmą pagalvojo, kad kažkas sprogdina fejerverkus, vėliau pamatė gulintį vyrą prie automobilio. Pamanę, kad jį greičiausiai kažkas partrenkė išbėgo į lauką – tik tada paaiškėjo, kad vyras peršautas. „Šaudyta tiesiai į užpakalį“, – sakė žmonės. Sniegą nuo automobilio valęs vyriškis sėlinančio užpuoliko greičiausiai net nematė. Pirminiais duomenimis, šaulys buvo vienas. Nusikaltimo motyvai kol kas neaiškūs.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-12-15 09:05:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas šovimas į užpakalį žmogui nei kiek nejuokinga. Tai rodo LR jėgos struktūrų neveiklumą ir padėties tinkamos kontrolės stygių. Turi imtis priemonių ir valytis šiukšles naujas VRM. Šalto ir šaunamojo ginklo naudojimas nusikaltimuose vis labiau išryškėja Lietuvoj. Kas ir kaip daroma nei vienas valdžios ponas nuskurdintų gyventojų daugumos neinformuoja ,jis darosi nesaugus ,tyli. Tylėjimas ir pilietiškumo stoka augina nusikaltėlius veikti. Va ką reiškia grįžtamojo ryšio neturėjimas valdyme...
Atsakyti
-2

v
vytautas
2016-12-15 10:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Imkim pavyzdi is vilniaus gimnazistu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų