REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Šiurpus radinys Šiauliuose: rastas į kilimą suvyniotas ir prie konteinerių paliktas kūnas (nuotr. Egidijus Anglickis)

Apie naktį nužudytą ir į kilimą susuktą 15-metę Šiauliuose: aiškėja, kad pati įtariamoji iškvietė policiją

Prokurorai prašys suimti įtariamuosius tikriausiai maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui

Policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo Šiauliuose. Jos kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių.

8

Policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo Šiauliuose. Jos kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių.

REKLAMA

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad informacijos sulaukta iš žmonių, kurie pamatė prie konteinerio kruviną kilimą.

Netrukus buvo sulaikyti 4 įtariamieji: nepilnametė (g. 2007 m.) ir trys vyrai (gimę 1999 m., 2001 m. ir 2004 m.) uždaryti į areštinę. „Nors mažamečiams (asmenims iki 14 m.) nėra taikoma baudžiamoji atsakomybė, tam tikrais, Baudžiamojo kodekso 13 straipsnyje nurodytais pagrindais, asmenys gali atsakyti ir nuo 14 metų. Dėl nužudymo mažamečiai gali būti teisiami“, – pranešime teigė bylos tyrimą kontroliuojanti prokurorė.

Anot R. Matonio, įtariamieji buvo sulaikyti šiąnakt ir tą pavyko padaryti iš esmės iš karto po įvykio. Nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, tačiau policija tiria kelias galimas nusikaltimo versijas, apie kurias, anot R. Matonio, kalbėti dar per anksti.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, sulaikyta mergina pati iškvietė policijos pareigūnus. Nusikaltimas įvykdytas miegamajame rajone, po daugiabučio langais, prie šiukšlių konteinerio.

REKLAMA

Vaizdai iš įvykio vietos:

Pirminiais duomenimis, išnešusi šiukšles mergina rado susuktą kilimą, pasižiūrėjo ir pamatė kruviną kūną. Tada esą paskambino draugams, kurie patarė iškviesti policiją ir patys pasirodė įvykio vietoje.

Įtariamoji ir trys vaikinai, kol dirbo pareigūnai, visą laiką išbuvo šalia tos vietos. Ir pabaigoje, policija juos dar kartą apklausė bei išsivežė į komisariatą.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė BNS sakė, kad prokuratūra po pietų antradienį kreipsis į teismą dėl kardomųjų priemonių  paskyrimo. Kiek įtariamųjų bus prašoma suimti, kol kas nežinoma.

REKLAMA
REKLAMA

„Po pietų bus teismo posėdis dėl kardomųjų priemonių, atliekami procesiniai veiksmai, sprendžiama dėl suėmimo termino, tikriausiai maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui“, – BNS sakė R. Gelžinytė.

Nusikaltimą tiria gausios teisėsaugos pareigūnų pajėgos, įtraukti vaiko teisių apsaugos atstovai, nes auka ir viena įtariamųjų yra nepilnametės. BNS žiniomis, vienas įtariamųjų anksčiau buvo teistas.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad pirmadienį vakare Šiauliuose prie šiukšlių konteinerių rastas į kilimą suvyniotas, kaip įtariama nužudytos, jaunos moters kūnas. Antradienio rytą policija patikslino, kad rastas nepilnametės kūnas su žaizdomis galvoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2006 m. gimusios merginos kūnas apie 21.54 val. rastas Gegužių gatvėje. Praskleidę kilimą liudininkai pamatė kruviną moters galvą. Kūną radę žmonės iškart iškvietė policiją.

Aiškėja, kad kūną Gegužių gatvėje prie šiukšlių konteinerių aptiko paauglė.

Įvykio vietoje dirbo gausios policijos tyrėjų pajėgos. Policija buvo aptvėrusi įvykio vietą, uždariusi įvažiavimą į kiemą. Prie konteinerių ieškota įkalčių. Kriminalistai apklausė aplinkinių namų gyventojus.

Kad narkotikai turi blogos reikšmės paauglių gyvenime,tai tikiu.Nes mieste sutinki bešukaujančius ,netinkamo elgesio ,darosi baisu.O mes dar legslizuojam kanapes.
Keli faktai - pagrindinė įtariamoji paauglė jau yra gerai žinoma "Vaikų teisėms" už nederamą elgesį, tėvų nesiklausymą, bėgimą iš namų ir iš mokyklos...
Kitas faktas - šios 14-metės draugai pilnamečiai vyrukai. O tai jau labai nenormalu. Nesubrendusi kvailelė, akiplėša su iškrypusio potraukio bachūrais (nes normalūs pilnamečiai su paauglėmis nedraugaus). Iš tokios kompanijos nieko gero nelauk.
Ką reiškia narkotikai. Protas aptemo. Patys išsikvietė policija.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų