Rašyti komentarą...
Narkotikai? Jūs rimtai manot, kad vaikai prisivalge narkotikų eina ir žudo? Spėju esate vėlesnio gimimo t.y. Sovietinių prieskonių pilna galva. Labai geras pastebėjimas, kad mažametė bendrauja su tokio amžiaus vaikinais jau yra nenormalu. 14m teisėsaugai žinoma, rimtai? Kai aš buvau 14metų mane ne visi stadione žinojo, o čia teisėsauga žino. Didžiule dalį atsakomybės turi prisiimti tėvai ir mokytojai manau, nes “red flag’ų” buvo manau ne vienas.
@Gandras O kodėl mokytojai?
Prisiminiau reklamą, kuri atitinka "Laisvės partijos" direktyvas. Juk NORMALU juoktis, Normalu draugauti budama14 metų su 25 - 30 mečiais, normalu mylėtis 14 metų, Normalu rūkyti, normaslu gerti, normalu neklausyti tėvų ir t.t. ir pan. Normalu begalinė LAISVĖ ..
@Jonas Išsičiuxink
Nauja velnio garbinimo sekta, žmonių aukojimas. Per TV3 rodė. Reikia daugiau bažnyčiu ir uždraust alkoholį. Dar kitaip vadinama velnio lašais. Sutapimas? Nemanau.
aš tai pamačius numestą kilimą prie š.konteinerių, neišvyniuoju jį.
Keistai čia elgėsi ta ,,radusi''. Matyt žinojo-kas ten.
vakare vaikai turi būti namuose o ne valkiotis pakampiais, kodėl tėvai nežiūri savo vaikų.
tikra tiesa, didelė bėda tie narkotikai, o seime balsuojama už narkotikus kur tai girdėta.
@Zigmas Internetas yra narkotikas.
@Zigmas Alkoholis yra didesnė bėda iššaukianti agresyvumą. O alkoholiu prekiaujama visose parduotuvėse. Kur tai girdėta
Galiu pasakyti tik tiek ,patys valdžia tokius vaikus ir padarė ,atkreipkite dėmesį dabar daugiausia nusikaltimų padaro vaikai,Kodėl? Ogi todėl kad vaiko teisės yra tokios vaiko piesteliu negalima paliesti .Pazystamos dukra 15m iš močiutės pavogė ir su draugais išlėkė čia normalu žino bausmės kaip diržas geras nebus ,bet į Kiprą truputį užmetė pasiskundė išvežė į globos namus globėjai jau jos visi atsisako,tai kas tokius vaikus padarė jai ne valstybė ,gaudavom į kailį senais laikais jai prisidirbdavom ir bijojom šunybes krėsti ryte 6 ar 5 keldavomes prie givuliu ir į daržą .O kas dabar??? Tik kur parukyt už kampo kur išgerti ir ką užmušti ar apvilkti va kur mūsų vaiko teisės yra.
gal tu geriau patylek nenusisnekejus
gal tu geriau patylek nenusisnekejus
@Migle gal pamirsai kad tais savo laikais uzaugai prie banditu ir zudiku . gaudavo visi lupt o paskui uzauge visus lupdavo ir zudydavo, verslininkus ir paprastus zmones reketuodavo ...biski skirk spalvas
@Migle Akivaizdu, kad per stipriai gavai. Smegenys matomai sukrėsti, rišliai dėlioti minčių nesugebi, šokinėji nuo vienos temos prie kitos. Valdžia irgi kalta, kad vaikystėje tave per stipriai tėvai atpyzdino? Ar čia vadinasi gerai išauklėjo, kad galva ir protas atsilupes? Tikiuosi neturi vaikų ir niekad neturėsi.
@Migle Vaikus padaro TĖVAI, o ne kažkas abstraktaus, nes Valstybė-tai TIK žodis. Valstybė-tai MES VISI. Kokie tėvai, tokie ir vaikai. Jei neturit aukštų moralės normų, nenorit auklįti vaikus ne tik žodžiais, bet ir savo realiai poelgiais, NEWGIMDYKIT jų VISAI.
@Temidė Liked! Visi kiti kalti tik ne patys. Savas kiemas srutose skęsta, o loja, kad pas kaimyną šuo palaidas..
Rašote "moters kūnas", 15 metų moteris? Galima pavadinti mergaite, paaugle ar mergina
Antanas sakė, kad čia tikrų TRADICINIŲ šeimų vaikinukai ir merginos .
@Antano pusbrolis o gal kaip tik -PRIEŠINGAI? :D :D :D Gal ta A+A išdavė savo ,,mylimąjį'', tai ta nutarė atkeršyti jai? Tarp homo DAUG žiaurių žmonių, skaičiau daug strauipsnių apie jų žiaurą keršgtą išdavusiam-,,išdavusei.''
Dat niekas neaišku, o jau komentuojat. Gal palaukit
Į viršų