Antras toks muitininkų radinys per savaitę: kontrabandą į Lietuvą gabeno kateriais

 Muitinės sulaikytų transporto priemonių parkas pildosi kateriais. Tai jau atras laivas per savaitę, kuriuo į Lietuvą buvo bandyta plukdyti kontrabandines cigaretes.

Septynis baltarusius vandens keliu per Švendubrės upių postą plukdžiusiu motoriniu kateriu į Lietuvą bandyta atgabenti ir 3 tūkstančiai kontrabandinių cigarečių pakelių. Tačiau Nemunu atplaukęs kateris sukėlė įtarimų Švendubrėje vandens transporto priemones tikrinantiems Raigardo posto muitininkams.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitininkams įkliuvo jau antras kontrabandininkų kateris per savaitę

Mažesnė dalis cigarečių buvo paslėpta po vairuotojo ir keleivio sėdynėmis. O didžiąją dalį jų muitininkai aptiko atsukę metalines motorinio katerio grindų plokštes.

3000 pakelių nelegalių rūkalų „Minsk Superslims“ ir „NZ Gold“ sulaikyta. Bendra sulaikytų nelegalių rūkalų vertė su privalomai sumokėti mokesčiais siekia beveik 8730 eurų.

Motorinis kateris taip pat saugomas muitinės sulaikytų transporto priemonių aikštelėje. Grąžinti jį kontrabandą gabenusiems asmenims, ar konfiskuoti bei parduoti muitinės konfiskuotų prekių aukcione, spręs teismas.

Vos prieš savaitę muitininkai šiame poste aptiko stambią daugiau kaip 15 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių siuntą už beveik 42 tūkst. eurų. Joninių naktį įkliuvusiems kontrabandininkams gresia baudžiamoji atsakomybė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų