Antradienio atmintinė: kokie orai mūsų laukia ir ką šiandien sveikinti

Praėjusi diena buvo debesuota. Daug kur lijo, kai kada ne taip jau menkai. Vakaras ir nakties pradžia vis dar buvo lietinga. Sinoptikai prognozuoja, kad panašūs orai mūsų laukia ir artimiausiomis dienomis. Lietus lis daugelyje rajonų, pūs gana smarkus vėjas. 

Antradienio rytas ir pirmoji dienos pusė bus beveik be lietaus – kai kur purkštelės iš pavienių debesų. Bus netgi pragiedrulių ir saulės. Vakarop lietus vėl pradės laistyti didžiąją dalį Lietuvos rajonų. Bus vėjuota – vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai daug kur sieks 15–18 m/s. Aukščiausia temperatūra 10–14 laipsnių.

„Artimiausią parą orai Lietuvoje bus debesuoti ir lietingi, kai kada lis smarkokai. Be to, bus dar ir vėjuota. Rytas ir didžioji dienos dalis bus mažai lietinga, pasitaikys ir pragiedrulių, pavakare vakaruose pradės lyti vėl. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 8–10, prie jūros 11 laipsnių, dieną nenoriai šils iki 11–13 laipsnių šilumos", – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienį taip pat daug kur palis. Geroji žinia – lis ne nuolatos. Temperatūra naktį 6–11, dieną 12–15 laipsnių.

Nepamirškite pasveikinti

Antradienį tikrai yra ką švęsti. Šiandien minimos tokios dienos: Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, Pasaulinė vegetarų diena, Pasaulinė muzikos diena, Tarptautinė kavos diena ir Lietuvos kelių policijos diena!

Vardadienius spalio 1-ąją švenčia Benigna, Emanuelis, Mantas, Mintė, Remigijus, Teresė. Nepamirškite pasveikinti!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų