Anglijoje kraupiai nužudytas jaunas lietuvis: artimieji prašo pagalbos

Socialiniuose tinkluose plinta pranešimas apie antradienį Roterdamo mieste įvykdytą jauno vyro žmogžudystę. Vyro artimieji renka aukas palaikų pargabenimui.

Kaip praneša Pietų Jorkšyro grafystės pareigūnai, sekmadienį buvo sulaikyti du asmenys, įtariami Žygimanto Kromelio nužudymu.

„Sekmadienį, apie 21.30 val., į butą Denmano gatvėje (Roterdame) iškviesta greitoji medicininė pagalba. Pranešta apie rimtą sužalojimą. Į vietą atvykę medikai konstatavo 26-erių metų vyro mirtį“, – rašoma pranešime spaudai.

Pirmadienį atlikto medicininio kūno tyrimo metu nustatyta, kad vyras mirė dėl durtinės žaizdos krūtinėje. Trečiadienį artimieji dalyvavo kūno atpažinime.

Nusikaltimu kaltinami lietuviai, 32 metų vyras ir 29-erių moteris, sulaikyti. Įtariamieji lietuvių tautybės 32-ejų D.J. ir 29-erių I.B. penktadienį stos prieš Shefieldo Karūnos Teismą.

„Facebooke“ mirusiojo brolis Donatas Kromelys prašo visuomenės prisidėti prie kūno pargabenimo: „Po tyrimų bus reikalingas kūno pargabenimas į Lietuvą. Norime palaidoti savo brangų šeimos narį Tėvynėje ir kaip priklauso paskutinį kartą atsisveikinti su broliu-sūnumi. Jeigu galite nors truputį padėti, prisidėkite prie Žygimanto pargabenimo“. 

Mamos sąskaita: Lina KalašinskienėLT-107300010029452665Paskirtis: Žygimanto pargabenimui

Šaltinis: www.taurageszinios.lt

 


Rašyti komentarą...
l
lg baltic
2019-11-14 09:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila zmoguas. bet matau jau tapo iprasta prasyti pagalbos per ziniasklaida
Atsakyti
-7

O
Onute
2019-11-14 16:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalbejo pries 30 metu apie lietuvius uzguitus rusu,dabar lietuviai zudo savo tevus ,vsikus ,draugus,sugerovus,sugyventines. Tiesiog "nuostabi"tautakuri uz kelis eurus tevyne parduotu ir savo artimuosius.
Atsakyti
-3

V
Vida
2019-11-14 20:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jūs sąžinės neturite žmonėm bėda o lojat kaip sunys
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų