• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Internete paplito sukrečiantis vaizdo įrašas, kaip paauglių grupė Alytuje Jaunimo parke smurtauja prieš kitą paauglį. Užfiksuota, kaip per gana trumpą laiką, vaikinui net kelis kartus suduodama per galvą.

Internete paplito sukrečiantis vaizdo įrašas, kaip paauglių grupė Alytuje Jaunimo parke smurtauja prieš kitą paauglį. Užfiksuota, kaip per gana trumpą laiką, vaikinui net kelis kartus suduodama per galvą.

REKLAMA

Vaizdo įraše matoma, kaip būrys merginų prie medžio apsupę paauglį tranko jam per veidą. Smurto protrūkį stebi ir šalia stovintys paaugliai vaikinai.

Matoma, kaip vienu metu trys nepilnametės trenkia savo aukai per veidą, pasigirsta ir pasiūlymas vaikiną suspardyti. Vaizdo įraše netrūksta ir necenzūrinės kalbos, auka pavadinama „asilu“.

„O gal suspardom vapšė“, – nuskamba vieno paauglio pasiūlymas vaizdo įraše.

Viena iš merginų, trenkusių, aukai per veidą pasiskundė ir dėl to, kad jai gaila savo nagų. Tačiau kita mergina jai atsako, kad „bus dar tų nagų, ne karo metai“. Tad smurtas tęsiamas toliau.

Užfiksuojama, kaip paaugliai iš lėto prisitaiko ir paleidžia dar kelis smūgius į prie medžio nugara atsirėmusį jaunuolį.

REKLAMA
REKLAMA

Vėliau jis yra apklausiamas, iš kur yra, ir jam dar kelis kartus trenkiama per veidą.

„Eik greičiau. Viskas – bėk“, – galiausiai savo auką paleidžia smurtaujantys nepilnamečiai.

REKLAMA

Teigiama, kad tai jau ne pirmas kartas, kai šie Alytaus paaugliai smurtauja prieš paauglį.

Policija: vyksta aplinkybių tikslinimas

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas tv3.lt praneša, kad policija žino apie šį vaizdo įraše užfiksuotą smurto proveržį, atstovai teigė, kad vyksta aplinkybių tikslinimas.

Paklausus, ar tiriamas tik šis konkretus atvejis, ar gauta ir daugiau pranešimų apie šį smurtaujančių paauglių būrį, teigta, kad kol kas žinoma apie vieną konkretų atvejį. Tad pasakyti ar tokių smurto atvejų buvo ir daugiau dar negalima.

REKLAMA
REKLAMA

 Policijos teigimu, šiuo metu, smurtavusių nepilnamečių tapatybės yra nustatinėjamos, bendraujama su švietimo įstaigomis, kuriose jie galimai mokosi.

Pridedama, kad kol kas neaišku, kokio amžiaus yra smurtavę paaugliai. Todėl, jei bus pripažinta kaltė, kas prisiims atsakomybę už patirtą žalą, dar bus sprendžiama.

Remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.275 straipsnio 1 dalimi už žalą, padarytą nepilnamečio iki keturiolikos metų amžiaus atsako jo tėvai, įtėviai ar globėjai, jeigu neįrodyta, kad žala atsirado ne dėl jų kaltės.

Kol klesti nebaudžiamumas, tol tokie įvykiai kartojasi. Deja, gana dažnai smurtautojų tokie patys tėvai, t.y. smurtauja viena ar kita forma net prieš sabo vaikus.
Jus turbut juokaujat. Merginos taip nesielgia. Ten buvo banda ziurkiu, kenkeju.
Kur žliobė su vaikų teisėmis
Kur žliobė su vaikų teisėmis
Kodėl smurtautojai nebaudžiami.Kokie politikai, tokia ir tauta Auga nauja lesbių karta .Tokiom lęsbem jau ir skaitant norisi ryžus.plaukus nurauti.Kas tokias prostitutės gimdo Tegul tėvai moka , nes pagimdė išgsmas. Tokia lietuva
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų