Alytaus miesto mero Cesiulio komandoje – pokyčiai: atleistas vicemeras

Alytaus miesto savivaldybės taryba dėl nepasitikėjimo trečiadienį atleido iš pareigų vicemerą konservatorių Šarūną Klėgerį.

Miesto meras Nerijus Cesiulis informavo BNS, kad per slaptą balsavimą už vicemero atleidimą balsavo 14 tarybos narių, prieš – 13.

Alytaus vadovas taip pat neatmetė galimybės, kad tokiam tarybos sprendimui įtakos galėjo turėti ir Seimo rinkimų procesai.

„Taryba turi savo nuomonę, kokie vicemerai gali atstovauti ir taryba priima galutinius sprendimus. Aišku, gal jam turėjo įtakos ir tie patys artėjantys rinkimai, bet manau, kad tai normalūs procesai, ypač Alytuje – pas mus ramu niekada nebūna“, – BNS sakė Alytaus meras.

Jis tikino naujo vicemero ieškosiantis tik po Seimo rinkimų.

„Mes sakėme, kad iki Seimo rinkimų netvirtinsime jokių kandidatūrų, kad nurimtų tos emocijos, nes kol kas daug emocijų, įvairių žaidimų“, – kalbėjo N. Cesiulis.

Alytaus mero atleidimo dėl „neveiklumo ir netinkamo susidariusių problemų sprendimo“ siekė devyni tarybos nariai.

Tai – Seimo nario mandato siekiantys Valerijus Vencius, Tomas Pačėsas ir Valdemaras Chomičius, taip pat buvęs meras Česlovas Daugėla ir jo bendražygiai Gintautas Andriuškevičius bei Vilma Krušnienė ir „Alytaus piliečių“ atstovai Vytautas Jastremskas, Valė Gibienė bei Vilija Ramanauskienė.

Rugsėjo viduryje šie tarybos nariai kreipėsi į merą N. Cesiulį su pareiškimu, kad Š. Klėgeris yra pasyvus, negeba pritraukti realių investicijų, nesikalba su visuomene ir t. t.

Tuo metu Š. Klėgeris teigė gerbiantis tarybos sprendimą.

„Bet kuriuo atveju tarybos sprendimą gerbiu, jis turbūt reikalingas, jeigu buvo toks priimtas. Kitas dalykas – tai parodo, kad šiuo metu ta, vadinkime, dauguma yra plaukiojanti ir nėra tvari“, – BNS sakė Š. Klėgeris.

Alytaus meras N. Cesiulis teigė daugumą formuosiantis po Seimo rinkimų, kadangi nemažai tarybos narių siekia parlamentaro mandato.

Šiuo metu, anot miesto vadovo, daugumoje yra šeši socialdemokratai, keturi konservatoriai, liberalų atstovė ir „kiti, kurie palaiko miestui naudingus sprendimus“.

Šiuo metu liko vienintelė mero pavaduotoja, socialdemokratė Jurgita Šukevičienė – ji irgi kandidatuoja į Seimą.


Rašyti komentarą...
M
Minedas
2020-10-02 12:20:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienu klounu mažiau. Liko ir Cyrkincis Cesiulis su vicemere
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų