Aiškinosi, kas nutiko BMW: vaizdas gatvėje priminė sceną iš kovinio filmo

 Kaune kelių policijos pareigūnai sustabdė keistai atrodantį baltos spalvos automobilį BMW. Vaizdas iš šono bauginantis – kraują primenančios dėmės ant automobilio kėbulo tarsi sako, kad jis pabėgo iš skerdyklos ar sudalyvavo gatvės gaujų mūšyje. Šią neeilinę situaciją užfiksavo ir laidos „Farai“ operatorių kameros.

21

Kaip paaiškėjo, už prabangaus automobilio vairo sėdėjo emigrantas, kuris neslėpė nusivylimo pareigūnų darbu.

„Aš atvažiuoju į Lietuvą ir jeigu aš užsidirbęs pinigų, tai reiškia, kad aš arba narkotikus pardavinėju, parsidavinėju arba žmones pardavinėju. Galite vieną kartą kažką rimtai ištirti? Nes, mane jau už***. Aš esu invalidas, gyvenimas mane tokiu padarė“, - apie nuolatinį pareigūnų persekiojimą užsiminė sportininku prisistatęs vyras.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškinosi, kas nutiko BMW: vaizdas priminė sceną iš kovinio filmą

Netrukus pareigūnai išsiaiškina, kad ant automobilio kėbulo visai ne kraujas, o paties automobilio vairuotojo šedevras – uogienė ir burokėliai.

„Čia kerštas tiems, kas mane užmušė ir užkasė. Čia mano paties kraujas, priminimas jiems“, - netikėtą versiją, kodėl taip išmargino autmobilį, pateikė jis. Neradus draudžiamų daiktų nei automobilio salone, nei bagažinėje, nei vairuotojo kišenėse vyriškis buvo paleistas.

Visgi dar tą patį vakarą emigrantas dar syki buvo pastebėtas Kaune priekabiaujantis prie žmonių ir juos užgauliojantis. Šį sykį jis automobilį pastatė prie prekybos centro neįgaliesiems skirtoje vietoje ir už tai turėjo sumokėti baudą už administracinį teisės pažeidimą.

Visą „Farai“ laidos reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
P
Petras
2018-10-08 22:42:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilas !!!!
Atsakyti
0

E
Egle
2018-10-09 00:41:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia nenarkotikai cia zmogus nlb normalus pasiziurekite jo fb visus video foto matosi kad zmogui su galva negerai
Atsakyti
0

s
silkiu fabriko direktorius
2018-10-09 00:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada jus policijos pareigunai suprasit, kad taip neadekvaciai zmogus elgtis negali blaiviu protu. Ar turite teise paimti kraujo megyni ir nusatyti ar vairuotojas neapsineses nuo narkotiku? Pasake asilas zoles nerukau, nevelka, kokaino taip pat ir patikejot istrauke ta sena tikrinimo buda. Aiskiai matosi kad kokanes perdozaves, kalba suletejusi, peza nesamones... Gerai, kad zmogaus neuzmuse, gal tik tokiu atveju yra nustatynejama ar aspvaiges nuo narkotiku.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų