Aiškėja tragiškos avarijos detalės: jauniausiam žuvusiajam – vos 23 metai

Sukrečianti avarija Kauno rajone pareikalavo net trijų žmonių gyvybių. Nelaimė nutiko prieš pat vidurnaktį, apie 23 val. 22 min.

Pranešama, kad Ražiškių kaime, Rokų plente, susidūrė trys lengvieji automobiliai.

Policija iš pradžių pranešė, kad per eismo įvykį žuvo du žmonės. Vėliau patikslinta, kad žuvusiųjų skaičius padidėjo iki trijų.

Pirminiais duomenimis, žuvo dviejų automobilių vairuotojai ir viena keleivė.

Sekmadienį policijos pareigūnai patikslino įvykio detales. Pirminiais duomenimis, automobilis ,,Mercedes Benz E220“, vairuojamas vyro (g. 1997 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą.

Tada automobilis susidūrė su priešprieša važiavusiais automobiliais ,,Toyota Prius“, kurį vairavo vyras (g. 1987 m.) ir „Audi A8“, vairuojamu moters (g. 1987 m.).

Eismo įvykio metu žuvo vos 23 metų automobilio ,,Mercedes Benz E220“ vairuotojas ir ,,Toyota Prius“ važiavusi keleivė (g. 1976 m.).

33 metų automobilio ,,Toyota Prius“ vairuotojas dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę, kur sausio 24 d. 1 val. 19 min. mirė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukelto eismo įvykio per kurį žuvo keli žmonės.


Rašyti komentarą...
A
2021-01-24 11:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai pagalvoji, tai kokios beprasmės jaunų žmonių mirtys atrodo gyvenk ir gyvenk.... Kur žmonės skuba? Keliai slidūs, kaip galima taip pasitikėt savo jėgom...
Atsakyti
-2

k
kaunietis
2021-01-24 12:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu kas darosi, beprasmės mirtys, paliekamos šeimos, tevai, vaikai, broliai,seserys, skausmas neišpasakytas, visam lukisiam gyvenimui jų truks šeimoms. Visi skubiame,lekiame, gyvenimas naktimis, atrodo,kad dienos šviesos ma-ai, bet pagalvokite kur skubame ir del ko, negi tas skubejimas išgelbes mus, jaunimas pagalvokite ka darote,
Atsakyti
-3

n
nu jo
2021-01-24 11:33:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bl bl,kiek dar vis tik daug musu keliuose dalbaj*bu
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų