Adamkus apie princą Philipą: tai buvo šiltas žmogus

Prezidentas Valdas Adamkus apie penktadienį mirusį Jungtinės Karalystės princą Philipą atsiliepia šilčiausiais žodžiais. Prezidento teigimu, velionis buvo kompanijos žmogus, su kuriuo visada būdavo lengva rasti kalbą.

„Liūdna žinia. Aš kažkaip tikėjausi, kad princas sulauks 100 metų, deja, nedatraukė“, – naujienų portalui tv3.lt sakė V. Adamkus.

Prezidentas pasakojo, kad su princu Philipu jam teko progos susitikti keletą kartų, o ryškiausias prisiminimas susietas su princo ir karalienės Elžbietos II-osios vizitu Lietuvoje 2006 m.

„Galiu pasakyti, kad jis buvo įdomus žmogus, kompanijos žmogus. Nereikėdavo ieškoti apie kalbėti su juo, visada atrasdavom pokalbių įvairiomis temomis“, – teigė V. Adamkus.

Pasak jo, princas Philipas buvo intelektualus, plačių pažiūrų ir interesų žmogus. V. Adamkaus teigimu, velionis puikiai išmanė sporto, mokslo temas, socialinėmis problemomis.

„Taip pat domėjosi man artima ekologine tema. Žinodamas apie mano praeitį, manęs labai daug klausinėjo apie veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, ekologinę padėtį. Domėjosi ir kaip ekologinės problemos sprendžiamos Lietuvoje“, – prisiminė V. Adamkus.

Prezidento teigimu, politinės temos kalbantis su princu Philipu nebuvo liečiamos.

„Buvo šilta asmenybė, labai malonu būdavo praleisti tas keletą valandų su juo“, – tvirtino V. Adamkus.

99 metų sulaukęs karalienės Elžbietos II sutuoktinis princas Philipas mirė penktadienį , pranešė Bakingamo rūmai. 

„Su dideliu liūdesiu Jos Didenybė Karalienė praneša apie savo mylimo vyro, Jo Karališkosios Aukštybės, Edinburgo hercogo princo Philipo, mirtį“, – sakoma pranešime.

„Jo Karališkoji Aukštybė šį rytą ramiai mirė Vindzoro pilyje“, – priduriama jame.

Primename, kad niekuomet ligoninėse ilgai negulėjęs vyras neseniai joje praleido net 28 dienas ir taip sumušė savo rekordą. Vasario 16 dieną, buvęs karališkų karinių jūrų pajėgų karininkas dėl blogos savijautos buvo pirmą kartą paguldytas į Karaliaus Edwardo VII ligoninę. Vėliau jam buvo atlikta ir širdies operacija.


Rašyti komentarą...
U
Ugne
2021-04-09 15:41:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai patys didziausi chamai ,jokios pagarbos jokio zmogiskumo ,kad ikast ,pasityciot
Atsakyti
-5

U
Ugnei
2021-04-09 22:05:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai ne prie ko, ten RUNKELIAI VISADA VISKUO VISUR NEPATENKINTI.
Atsakyti
0

N
Nu
2021-04-10 02:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitau ir galvoju musu tauta jau nupušus visai nuo karantuno komentarai tai klaikus kaip kurie . Net mirusi žmogu išjuoke .Mielieji tiek metu pragyvenkit jus kiek jis vot tada bus ka pakalbėt .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų